anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka Allegro to jakiś koszmar

FishBeat
#12 Orędownik#

Wyszukać teraz coś na allegro to jakaś farsa! Szukam sobie pudełek do płyt CD 100 szt. Wpisałem frazę: "pudełka cd 100", wyszło 6 stron wyników z czego 2 strony to buty, 1 strona to zwielokrotniony tytuł: "OSZCZĘDZANIE PIENIĘDZY AUDIOBOOK" kolejna strona to tytuł: "INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI. PORADNIK. AUDIOBOOK" od połowy pierwszej strony "Zniszczę Twój kościół. Ostatnie 100 lat walki". i tylko połowa pierwszej strony to jakieś pudełka. Od dłuższego czasu jest ogromny problem znaleźć coś w tym allegro, ale ostatnio to już przegięcie stąd mój post pełen oburzenia i wkur***nia. Człowiek tylko czas marnuje.

Konkretne pytanie do adminów, co ma wspólnego fraza ""pudełka cd 100" z takimi tytułami:

- OSZCZĘDZANIE PIENIĘDZY AUDIOBOOK

- INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI. PORADNIK. AUDIOBOOK

- Zniszczę Twój kościół. Ostatnie 100 lat walki

Po co mi pokazujecie to przez 70% wyników? Jaka jest zgodność z wpisaną przeze mnie frazą?

Tutaj id wyszukiwania: cl-e2101-d4471-c3683-p4549-n4605-ele-1-3-0214, żeby potem nie było, że coś wymyślam.

 

Od dłuższego czasu zauważyłem, że allegro usilnie chce mi wcisnąć swoje produkty na siłę bo wie lepiej czego ja szukam, nosz kurrr.

Jako świadomy kupujący zauważyłem, że co raz częściej jestem robiony w wała przez allegro na wynikach wyszukiwania, nie mówiąc już o sortowaniu po cenie. Chyba pora już zacząć robić zakupy gdzie indziej.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Oznaczyłem moderatorów, pomogą 🙂



Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@VSPRINT_PL co tu pomagać, od dawna wyszukiwarka i sortowanie jest do bani, co powoduje irytację kupujących i odpływ do sklepów internetowych 🙂

Doszło łączenie produktów i błędne tytuły, za dużo allegro ingeruje w ofertę sprzedawców i zaczyna się do mścić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

... a tym czasem moderatorzy nabrali wody w usta. Standard jak pojawia się niewygodny temat

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ale eany są i jest wg allegro okej

a jak wiecie brakujące eany wkrótce też uzupełnią

i wtedy dopiero będzie burdel

(oczywiście wg allegro winny będzie sprzedawca)

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Odświeżam temat, bo nikt z modów nie raczył tutaj nawet zajrzeć.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zgadzam się z tym wyszukiwarka na allegro jest do niczego.

oznacz moderatorów