anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka ofert, edycja ofert

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Czy od jakiegoś czasu macie problem z wyszukiwarką produktów?? Bardzo długo kręci i przetwarza zmiany. Czy tylko ja tak mam...;/

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Jak najszybciej wznowić zakończoną aukcję?? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@FH-MAJ-KA  masz na myśli "moje oferty" ? Bo u mnie jest dramat. Wpisuję jedną literkę i kręci, kolejną i znów kręci i w zasadzie nie da się z niej korzystać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Tak, dokładnie tak jest... Próbowałem na różnych laptopach i komputerach i też tak jest niestety.

Nie dawno jeszcze wszystko działało w gmieniu oka. Dodatkowo Zmiany w aukcjach po przez zielony pasek też szybko się wczytywały. Teraz to dramat...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FH-MAJ-KA Czy próbowałaś korzystać z różnych przeglądarek internetowych?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Tak, czyściłem pliki Cook oraz historię  przeglądarki i też ją aktualizowałem.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  u mnie jest podobnie. I to od jakiegoś czasu, nie od dzisiaj. Swoją ofertę przeglądam  wyszukiwarce głównej, ale teraz siedzę nad opłatami utrzymaniowymi i zakańczanie i wznawianie ofert to droga przez mękę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg @FH-MAJ-KA Przekazałam już Wasze uwagi do właściwego zespołu, który zweryfikuje sytuacje, o których piszecie. Jak tylko uda mi się ustalić więcej informacji na ten temat, wrócę do Was z wiadomością w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Dziękuję i czekam...

Jak najszybciej wznawiać zakończone aukcję?? Nie wchodząc na nie gdyż parametry wszystkie są ustawione. 

 

oznacz moderatorów

danusia49_2011
#9 Pomysłodawca#

mAM TEN SAM PROBLEM, PORUSZYŁEM GO W OSOBNYM TEMACIE

oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

A czy problem został rozwiązany??

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

allegro szpieguje użytkowników stąd opóźnienia bo zapisywana jest każda wpisana literka

 

oznacz moderatorów

danusia49_2011
#9 Pomysłodawca#

niestety nadal jest tak samo, tragedia

oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FH-MAJ-KA @Kaliope_Brzeg Tak, sprawdziliśmy to bardzo dokładnie, ale po naszej stronie wszystko jest w porządku. Rzeczywiście jest nieznaczne opóźnienie jeśli wpisuje się bardzo powoli, literkę po literce. Jednak jeśli tekst wpisuje się od razu, bez żadnych przerw, to wszystko działa poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To się robi takie irytujące, że powoli się odechciewa cokolwiek robić na allegro..

Wyszukiwarka ofert na koncie czasami ładuje się po 0.5s przy każdej literce, a do tego lista ofert ładuje się nawet do 20 sekund (ilość ofert nie ma znaczenia).

Nie dość, że muszę pouzupełniać parametry w setkach zakończonych ofert, żeby je powznawiać, bo te durne modele i kody są wymagane z jakichś wymyślonych powodów (nie da się tego zrobić z poziomu narzędzia, bo działa tylko dla aktywnych ofert, a nie chce mi się specjalnie skryptu robić, bo nie każdy importer jednak ma kody w plikach), to na dodatek przy ewentualnych zmianach opisu muszę teksty robić w zewnętrznych edytorach i wklejać do allegro, bo walidatory opisów również działają tak wolno, że pisząc jedno zdanie muszę poczekać z 5 sekund, żeby sprawdzić czy literówki nie zrobiłem 🤣🤣🤣

Weźcie te walidatory ustawcie w jakiś inny sposób, a nie przy każdej literce, bo niezależnie od komputera i internetu to działa tak wolno, że aż wstyd na takie czasy. Chcę szybko wyszukać ofertę do zamknięcia, to jak na złość wszystko działa wolno.

Czasami jest okej, ale od kilku dni to jest jakaś masakra, a nie zgłaszam tego, bo pewnie już i tak mają tysiące maili w tej sprawie...

Zdrówka i mniej nerwów Wam życzę 😄

oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Wszystko się zgadza i mam tak sam... Myślałem nawet przywrócić system ale widzę że nie ma sensu. W sumie inne strony i e-maile chodzą płynnie. Tylko problem z allegro w edycji, wystawianie nowej aukcji. Edycja z moje oferty. Jakiś czas temu wszystko śmigało w gmieniu oka... allegro.pl może da się coś z tym zrobić??

oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Zrobiliśmy format (przywrócenie systemu do stanu początkowego) na laptopie i nadal jest tragiczne z wyszukiwarką itp. niestety...

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@FH-MAJ-KA  nie musisz nic ze sprzętem robić, to tylko po stronie allegro jest. Są chwile, że wyszukiwarka działa szybko, a czasami dławi się przy zwykłym wpisaniu kodu produktu + jeszcze jego wyszukanie  🤣

Ja też byłem pewien, że to wina sprzętu dopóki nie sprawdziłem tego na swoim, o wiele mocniejszym sprzęcie.

Przed napisaniem tego postu sobie to jeszcze raz sprawdziłem i wyszukiwarka zadziałała w miarę szybko. Po kilku minutach spróbowałem ponownie, to aż poszedłem sobie kawę zrobić, bo wyszukiwarka się zawiesiła 🤣

oznacz moderatorów

FH-MAJ-KA
#8 Zapaleniec#

Dziękuję @DarkStoorM więc wszyscy użytkownicy mają niestety problem...;/

oznacz moderatorów