anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdublowane licytacje

domperfum
#7 Wielbiciel#

Mam temat - kilka produktow - aukcji mam zdublowanych w serwise - nie sa widoczne juz w programach (iai/baselinker) a allegro i tak je odswieza (odnawia) - nawet jesli je skasuje je z poziomu allegro, prosze o wskazowki. Dodatkowo niektore aukcje zdarza sie wlasnie ze serwis wystawi sam podwojnie - przyklad ostatni aukcje 10181802487 oraz 10181806333, prosba o informacje jak to najlepeiej wyeliminowac, gdzie zglosic, dziekuje

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@domperfum do allegro pisz i podeślij przykłady na forum nie wiele poradzimy będzie gdybanie  https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@domperfum Posiadasz sklep internetowy w IdoSell + Baselinker? Nie jestem pewien ale to może ze sobą kolidować, bo oba systemy posiadają wystawianie ofert i automatyczne wznawianie. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@domperfum, skonsultowałam Twoją sprawę. Może być to kwestia aplikacji. Większość zmian w obu ofertach robiłeś właśnie za jej pomocą.

Powinieneś skontaktować z dostawcą oprogramowania lub jego administratorem w celu ustalenia podłoża problemu. My niestety nie posiadamy wglądu do oprogramowania zewnętrznego. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@domperfum A nie masz przypadkiem czegoś takiego zaznaczone w tych ofertach?:

wznawianie_oferty.jpg

 

oznacz moderatorów