anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka "moje oferty"

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not   wyszukiwarka w zakładce "moje oferty" uwzględnia znaki diakrytyczne. A może nie uwzględnia, sama nie wiem jak to nazwać 🙂  To wkurza i bardzo utrudnia pracę. Tytuł książki muszę wpisać znaczek w znaczek dokładnie tak jak go wpisałam przy wystawianiu .  Np tytuł Podróże życia , gdy wpiszę Podróze życia czy Podróże zycia to już mi go nie pokaże. Da się coś z tym zrobić ?  Główna wyszukiwarka nie ma takich problemów.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Niestety nie mogę obiecać, że to się zmieni w najbliższym czasie, ale dziękuję, że zwracasz nam uwagę na ten problem. Będziemy pamiętali, że taka niedogodność się pojawia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@nat_notto samo jest przy wyszukiwaniu po sygnaturze. Jak już będą jedno zmieniać to niech zajmą się też tym. 

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

A ja akurat jestem przeciwny, bo potem będzie pełno niejednoznacznych wyników. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  ale co w Twoich własnych ofertach może być niejednoznacznego ? Lepiej wyszukać więcej niż nie wyszukać czegoś co jest w ofercie  🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@daniel_net_plchodzi o to by we własnych ofertach coś znaleźć łatwiej. Np masz produkt gdzie wpisałeś symbol ABC-123. Teraz by go wyszukać wpisać trzeba identycznie. Fajnie by było jakby można byłoby go wyszukać wpisując np. ABC123 czy ABC 123.

Przy szukaniu po sygnaturze jest jeszcze gorzej. Bo wpisać trzeba całą sygnaturę od początku. Jak wpisałeś np. "gazetka promo czerwiec" samo wpisanie "promo" czy "czerwiec" nic ci nie wyszuka, musisz wklepać słowo w słowo jak w oryginale.

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Pełna zgoda, że powinno być szukanie po frazie z warunkami OR lub AND, ale nie powinno być pokazywane zadanie jeśli wpisałem żądanie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  brzmi dobrze, ale niewiele z tego rozumiem 😄 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@Kaliope_Brzeg

@medalik_2009  podał przykład: ma w tytule i/lub sygnaturze: 123-ABC (myślnik w środku),

warunek AND oznacza, że jak wpisze 123 ABC (spacja w środku) to pojawią mu się tylko wyniki, gdzie jest naraz i 123, i ABC, czyli m.in. 123-ABC - tak jest obecnie w wyszukiwarce ofert.

OR oznacza, że po wpisaniu 123 ABC pojawią się wyniki „ABC dziergania” oraz „liczę 123”.

Mnie brakuje wyszukiwania AND w zamówieniach. Jeśli mam tytuł „ABC dziergania na drutach”, a wpiszę w wyszukiwarce ABC drutach, to teraz nie pokaże się ten tytuł, co utrudnia życie, Ponadto muszę dokładnie pamiętać kolejność w tytule, bo np. raz mam Puzzle Trefl, a innym razem Trefl puzzle…

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  jednym słowem problem jest bardziej złożony niż mi się wydawało. Faktycznie w zamówieniach jest jak piszesz. Ja zgłosiłam problem bo najbardziej dokuczają mi polskie znaczki. Wystarczy że w tytule braknie mi jednego ogonka i już przy wyszukiwaniu jest problem. Ogarniałam to do tej pory , że wpisywałam słowo bez ogonków, niestety tytułów np Podróże marzeń już się tak nie da. Wy braki widzicie po prostu bardziej profesjonalnym okiem 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów