anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wzorozy przykład Kupowania Komentarzy na Allegro

fragtour
#10 Popularyzator#

Witam chciałem przedstawić konto które jest pokazem możliwości, kupowania komentarzy i to wszystko "ponoć" zgodnie z regulaminem, gdyż Allegro na tym zarabia, a osoba która ma 11 stron przedmiotów, nie ma zarejestrowanej działaności gospodarczej, gdyż jej dochód nie przekracza 50% minimalnego wynagrodzenia, a aukcj sprzedanych w ciągiu 2 miesięcy ma na 10tys zł :D, Allegro jednak nie widzi nadużyć, gdyż zwroty do firmy zajmującej się wystawianiem komentarzy są robione po za Allegro, na konto firmy która oferuje taką usługę, tym sposobem fakt ten sprzedawca realnie sprzedał 10% tych aukcji, gdyż reszta to oficjalnie zwroty, dość Tania i skuteczna opcja nabicia sobie 100-200 komentarzy zależnie od cen aukcji za 500-800zł 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

smerfujemy
#10 Popularyzator#

@fragtour A skąd o tym wiesz ? Jak na razie to tylko Twoje przypuszczenia. Podaj jakieś dowody.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Nie wiem jak jest z tym podejrzeniem, ale gratulacje klienteli. Niezwykle wylewna. U nas średnio co 50 skreśli choć jedno słowo.

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Niesamowite, prawda 😄 większość osób normalnych wystawia "polecam" ew "szybka dostawa polecam" ale tutaj to inna liga 😄 i to w ten sam dzień wszystkie 

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Skąd wiesz, ze nie ma działalności i nie odprowadza podatków? Mogę sobie sprzedawać na koncie prywatnym na Allegro, nabijać to na kasę fiskalną, rozliczać się z US i płacić podatki oraz ZUS. Urzędy są zadowolone, ja się wywiązuję, a Allegro jak na razie nie może mi dyktować, czy mam prowadzić sprzedaż na koncie prywatnym czy firmowym, co najwyżej może przenieść moje aukcje na Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Stąd wiem że mam jego pełne dane i sprawdziłem w CEIGD, otworzył działaność 3 miesięce temu, po 20 zniach zawiesił, i do tej pory jest wykreślony z systemu, a że ilość sprzedanych sztuk na allegro kasuje się co 30dni, to wystarczy pomyśleć policzyć, i poczytać komentarze które są tak bujne i wylewne że na żadnym koncie tego nie uraczysz że to przekręt 😉

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@fragtour tu Allegro nie pomoże, jedynie zgłoszenie odpowiednim organom z US. jako nielegalnej działalności.

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Ale to nie o to chodzi żebym zgłaszał kogoś do US, chodzi o to iż Allegro uczyniło się z takiego systemu nowy sposób na uzyskanie dodtakowej gotówki, można tworzyć nowe konta allegro przez VPN i bez jakiejkolwiek weryfikacji wystqawiać sobie pozytywne opinie, bez umiaru, jednak jeśli chcesz wystawić negatywa musisz zweryfikować konto przez bank, ten sprzedający ma 95% aukcji fukcyjnych, sprzedaje przedmioty do gier i serwerów które już nie istnieją i sam pisze sobie komentarze, Allegro niz z tym nie zrobi gdyż, otrzumuje korzyści z prowizji po opłaceniu aukcji, dlatego ten sposób jest mega skuteczny i tani, póki allegro zarabia na prowizji nie podejmie działań mimo dowodów na jawne oszustwo.....

oznacz moderatorów