anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

X-press Couriers - Jakie macie opinie jako sprzedawcy ?

XFE
#8 Zapaleniec#

Jakie macie doświadczenia z usługą X-press Couriers ? Ja przed podpisaniem umowy postanowiłem coś zamówić tym kurierem na testy i niestety przesyłka nie dojechała. Zamówiłem paczkę z Wrocławia na okolice Warszawy, w strefie przy samej granicy w której operuje X-press Couriers, niestety przesyłka nie dojechała a w śledzeniu przesyłki pojawił się wpis "Odbiorca ustalił inny termin". Z uwagi na to, że google wskazuje błędnie moją lokalizację chciałem się skontaktować z kurierem, dzwoniłem na infolinię od godz. 19 do 22, automat informuję że połączenie jest przekazywane do kuriera a tam info, że prowadzi rozmowę, telefonów wykonałem kilkanaście i za każdym razem cały czas rozmowa trwała.

Co powiecie o tej usłudze jako sprzedawcy z niej korzystający ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak widzisz pierwsze wrażenie ma często ważne znaczenie .Jak potrzebujesz kuriera to załóż tu wątek lub poszukaj (bo pewnie już coś na ten temat było ) którą firmę użytkownicy polecają. Tej którą sprawdzasz to trudno mi ocenić gdyż nią nic nie wysyłałem ani nie zamawiałem ale sam widzisz jak się zaczyna z nimi współpraca.

oznacz moderatorów

XFE
#8 Zapaleniec#

Widzę, że chyba nie słyszałeś jak funkcjonuje ta firma 🙂 X-press Couriers nie ma konkurencji w swojej klasie, ta firma operuje w 7 dużych miastach i pomiędzy nimi, kurierzy zbierają przesyłki do godz. 12-13 i jedzie to w Polskę aby doręczać tego samego dnia w godz. 18-22. Dopiero niedawno zorientowałem się że jestem w zasięgu, tj. sąsiad 100 metrów dalej już się łapie i druga strona mojej krajówki również, rozmawiałem z handlowcem i bez problemu dadzą radę ode mnie odbierać przesyłki mimo tego że mój kod pocztowy się nie łapie ale kilkaset metrów dalej mają stały zbiór ok godz. 12. Policzyłem na próbce 3 tys. zamówień z ostatniego miesiąca, że 25% kupujących potencjalnie jest w zasięgu dostawy tego samego dnia, to może być dobre przeciągnięcie klientów od konkurencji.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@XFE  X-press Couriers został ostatnio kupiony przez Allegro. Jeszcze nie zdążyli docisnąć kurierów.

 

oznacz moderatorów

XFE
#8 Zapaleniec#

Właśnie tak coś słyszałem, szykują sobie bazę pod automaty paczkowe.

oznacz moderatorów