anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zła cena przesyłki

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Na Państwa portalu wystawilismy ogłoszenie dotyczace https://allegro.pl/oferta/lawka-2-osobowa-nowa-traffic-primaster-talento-9573640158. Podczas wystawiania ogłoszenia zaznaczylismy odbior osobisty, a pojawiło sie dpd i koszt wysyłki 20 zł. Niestety z tego ogłoszenia klient zamówił fotel tylko my nie jestesmy w stanie wysłac mu tego fotela za takie pieniądze. Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Możecie poprosić klienta o dopłatę. Jeśli się nie zgodzi, wypada wysłać za cenę podaną w aukcji - umowa została zawarta.

oznacz moderatorów

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

a czemu to my mamy ponosic koszta ponad 150 zł za przesyłke jesli w ogłoszeiu zawarta jest informacja ze kosztustalamy indywidualnie, poza tym wystawiajac ogłoszenie zaznaczone było odbiór osobisty a w ogłoszeniu pojawia sie koszt wysyłki 20 zł. Dlaczego to my mamy ponosic koszta i odpowiedzialnosc za wadliwe dzialanie Panstwa strony

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MARWIS_97 taki zapis jest niewiążący podaliście w aukcji dostawa 0 zł więc skoro wiecie że kosztuje 150 zł to czemu nie daliście takiej dostawy. Klient nie ma w tym przypadku obowiązku dopłacać, skorygujcie bo dalej widnieje dostawa 0 zł i jest to pewnie manipulacja wynikami wyszukiwania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MARWIS_97
#7 Wielbiciel#

a ja myslałem ze tresc ogłoszenia jest wiażaca... ale widze sie myliłem. Prosze mi podac numer i adres Panstwa kuriera ktory ma stałe stawki za wysyłki poniewaz nasi kurierzy pobierja opłate za wysyłke w zaleznosci od gabarytu. Poza tym ceny wysyłek sie na bierząca zmieniaja i stad jest informacja o indywidualnym wycenianiu, Ale co moze wiedziec czlowiek ktory pracuje w korporacji i siedzi tylko przy biureczku... Proponuje poprawic jakos strony, bo nie jest warta tych pieniedzy. A i pracownicy ktorzy maja reoziazywac problemy tez by sie zdali bardziej kompetetnii.... i znajacy zycie

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MARWIS_97  Oj życie to my znamy całkiem nieźle 🙂 Napisałeś na forum sprzedawców i co prawda siedzę teraz przy biureczku ale raczej nie korporacyjnym. Pozdrawiam 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów