anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złośliwość innego sprzedającego

B16011965
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, piszę do Państwa z takim zapytaniem, kupiłem u pewnego sprzedającego przedmiot za pobraniem, który został mi przysłany uszkodzony. Próbowałem polubownie załatwić sprawę dzwoniąc do sprzedającego, lecz nie przyniosło to efektu. Postanowiłem więc założyć kupującemu dyskusję... ten w ramach "rekompensaty" za założenie mu dyskusji, zakupił u mnie najdroższy przedmiot jaki miałem w ofercie. Dodam ,że prowadzę jedynie odbiór osobisty więc wątpię ,żeby po niego przyjechał - zrobił to po prostu po złości. Co mogę zrobić z tą sytuacją?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@B16011965 szczelcie se po negatywie a potem na piwo, jak małe dzieci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

B16011965
#7 Wielbiciel#

Nie o to tu chodzi, żeby dać sobie po negatywie... Chciałem normalnie załatwić sprawę, aczkolwiek widzę, że sprzedający nie panuje nad emocjami... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

wg szczujni izrael to tylko kupujący są "nienormalni" a tu jak się czyta to mam wątpliwości kto.😛

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

powiedział naczelny szczuj rzeczypospolitej ten od szczucia wszystkiego co sprzedaje dyskusją

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To po co udostepniasz odbior osobisty?

oznacz moderatorów

B16011965
#7 Wielbiciel#

Bo prowadzę odbiór osobisty ?!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie zrozumiałeś odbiór osobisty w przypadku niewystąpienia transakcji jest najtrudniejszy do udowodnienia że jej nie było pokopiesz się jak z  koniem z allegro to zrozumiesz bo ci kupujący nie odpisze nawet ze rezygnuje

oznacz moderatorów

B16011965
#7 Wielbiciel#

Na pewno mi nie odpisze, ewidentnie chodziło mu o to abym "poniósł" konsekwencje założenia mu dyskusji, i żebym zapłacił rabat transakcyjny... ale chyba allegro ma do wszystkiego wgląd, od razu widać ,że gość po złości zrobił, nawet nie pofatygował się kupić coś z innego konta tylko z tego co założyłem mu dyskusję.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nic. odczekaj swoje i wystaw ponownie

oznacz moderatorów

B16011965
#7 Wielbiciel#

Ale przecież to nie jest rozwiązanie... Nie mogę gdzieś tego zgłosić ? Przecież tacy ludzie nie powinni nic sprzedawać!!!

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie sądzę żeby Allegro mu coś zrobiło, jak zrobił to raz.

oznacz moderatorów

B16011965
#7 Wielbiciel#

Klikając "kup teraz" zawarł ze mną "umowę" z której powinien się wywiązać. Wiem na pewno ,że tego nie zrobi, jak mogę postąpić ?

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@B16011965 Napisz do allegro przez formularz kontaktowy.
Opisz sytuację, przedstaw dowody na złośliwe działanie i może uda się anulować prowizję.
Poza tym raczej niewiele można zrobić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Mozesz mu wyslac przedsadowe wezwanie do zpalcenia za towar plus naliczyc bezumowne magazynowanie ale wtedy sie dopiero wku...wi

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

możesz zgłosić allegro. Ale przejrzyj to forum - Allegro powie, że miał prawo zrezygnować i jeśli sie to nie powtórzy, to nie będzie stosowac sankci

oznacz moderatorów