anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z jakiej racji doliczacie 13zł za kuriera DPD?

Tanatos777
#10 Popularyzator#

Zauważyłem ostatnio coś co mnie niezwykle zaniepokoiło.

Dodaję wycinek zrzutu ekranu w załączniku.

Z jakiej racji doliczacie mi 12,99 za przesyłkę dpd do kosztów allegro, jeżeli ja nic z wami nie wysyłam? Mam podpisaną swoją umowę z DPD, mam z nimi wynegocjowane stawki, i to DPD wystawia mi FV na wysyłki, nie wy. O co w tym chodzi? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

A3dam
#19 Nestor#

@Tanatos777 
Czy masz w swoich ofertach (przynajmniej w jednej) metodę wysyłki: "Allegro Kurier DPD" (nie mylić z "Kurier DPD") ?

 

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Tanatos777
#10 Popularyzator#

Tak, mam. Ale nie korzystam z allegro do generowania etykiet

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Tanatos777 
Jeżeli masz - to istnieje możliwość, że jakiś kupujący wybrał właśnie tę opcję dostawy.
Przesyłki z przedrostkiem "Allegro ..." rozlicza z Tobą Allegro, a nie przewoźnik będący w takim przypadku "tylko" przewoźnikiem, a nie Twoim partnerem dla tych przesyłek.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tanatos777 Jeśli nie chcesz korzystać z tej oferty, to wyłącz w swoich cennikach metody Allegro Kurier DPD i Allegro Kurier DPD pobranie i udostępnij metody Kurier DPD i Kurier DPD pobranie. Ustaw dla nich ceny zgodnie z Twoją umową z DPD. Metody bez przedrostka Allegro będziesz rozliczać z DPD.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Tanatos777
#10 Popularyzator#

Dzięki. Tak też zrobiłem. 
Rozumiem  ze do tej pory, w wyniku mojego błędu, płaciłem podwójnie? I allegro, i swojemu przewoźnikowi?

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Tanatos777 
płaciłem podwójnie?

Takiej pewności nie ma (sprawdź).
Na pewno płaciłeś do Allegro

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Tanatos777 jak masz udostępnione allegro kurier dpd a nadajesz przez dpd to allegro liczy podwójnie, zmień na kurier dpd lub oddaj umowę do allegro i nadawaj przez wysyłam z allegro 🙂 albo jakoś tak strasznie tu namieszane ostatnio 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów