anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
drAvalanche
#7 Wielbiciel#

Zablokowano mi sprzedaż, bez podania przyczyny. Nie mam możliwości wystawiania nowych ofert.  Wszelkie próby kontaktu przez komunikatory kończą się tym samym - czyli konsultanci są zajęci. Jak znaleźć przyczynę blokady (rachunki opłacone).allegro.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko dział bezpieczeństwa Ci wyjaśni, a sposób jaki to robią....

oznacz moderatorów
drAvalanche
#7 Wielbiciel#

tylko jak się z nimi skontaktować?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drAvalanche Skorzystaj z tego formularza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
drAvalanche
#7 Wielbiciel#

tak. otrzymałem przed chwilką maila że moje konto zostało odblokowane. Niestety w mailu nie podano przyczyny blokady. Chciałbym wiedzieć -  aby w przyszłości nie dochodziło do tak nieprzyjemnej sytuacji.

oznacz moderatorów
AFFORDABLE_PL
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo - blokada nawet bez informacji mailowej. Dowiedziałem się o blokadzie w jednej z otwartych dyskusji "Zablokowaliśmy konto Sprzedającego..." jako komunikat napisany przez system. Brak jakiejkolwiek reakcji Allegro na prośbę o kontakt w dniu wczorajszym jak i na prośbę o kontakt w dniu dzisiejszym. 

 

Nie tylko nie wiem jak zawiniłem. nie wiem również jak naprawić błąd. Anie tez ile to potrwa czy jednak efekt jest permanentny. 

 

Allegro nie pozwala na jakąkolwiek inna formę kontaktu niż "prośba o kontakt mailowy". Czat, rozmowa telefoniczna czy jakiekolwiek inne formy są niewidoczne przy zgłaszaniu problemu przez POMOC.

Kiedy doszło do tego, ze to sklepy czyli klienci Allegro są traktowani tak źle a klienci tych sklepów są gloryfikowani? Nie rozumiem, dlaczego obie strony nie mogą być traktowane fair i z godnością...

oznacz moderatorów