anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZABLOKOWANA SPRZEDAZ POWIĄZANE INNE KONTA OBCEJ OSOBY

MOTOURBAN
#1 Nowicjusz#

Witam.Zostały mi zablokowane konta allegro firmowe i prywatne.Powodem jest powiazanie ich z kontami mojego byłego szefa u którego nie robie 3 lata.konto firmowe załozyłem 2 lata temu.allegro nie chce podac powodów blokady sprzedazy ani tego jak niby powiazali te konta ze sobą.Poprostu tak jest i tyle.W ODPOWIEDZI PISZA REGULAMIN ALLEGRO LUB POLITYKA ALLEGRO.Sprawe mam rozwiazac logujac sie na tamte konta lecz nie mam do nich dostepu ani niemam kontaktu z włascicielem.Czy ktos miał podobna sytuacje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MOTOURBAN 

Było tu bardzo dużo takich przypadków. Bardzo dużo. Trzeba walczyć z działem DBT. Tutaj nic nie załatwisz, niestety.

oznacz moderatorów

MOTOURBAN
#1 Nowicjusz#

CO TO JEST DBT ????

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MOTOURBAN 

E-mail, który otrzymałeś o zablokowani konta, pochodzi od działu bezpieczeństwa transakcji. Sorka że napisałem to w skrócie, tak już z automatu.

A tu masz info o blokadach kont. Ponad 900 wątków. Można poczytać

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/forums/searchpage/tab/message?q=blokada%20konta&noSynonym=false&co...

oznacz moderatorów

MOTOURBAN
#1 Nowicjusz#

czy rozwiazaniem moze byc załozenie nowego konta czy takze zablokują

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Zablokują.

oznacz moderatorów

MOTOURBAN
#1 Nowicjusz#

czyli poprostu koniec histori sprzedazowej z allegro

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@MOTOURBAN Potwierdzam co napisał @komis-bell , że odblokowane konta były tylko po interwencji prawników i naprawdę można by takie przypadki policzyć na palcach jednej dłoni.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@MOTOURBAN Dział Bezpieczeństwa Transakcji.
Czytając to forum od kilku lat słyszałem chyba tylko o jednym przypadku w którym udało się odblokować "powiązane" konto - odbyło się to z udziałem prawnika.

oznacz moderatorów