anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o produktach

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  
Możecie mi szanowne Panie wyjaśnić jakim cudem w opiniach o produkcie dalej jest opinia, którą zgłaszałem?

Opinia: "Kask ma inną konstrukcję niż na zdjęciach i jest niewygodny. Regulacja nie działa i nie trzyma." Uwierzyłbym, że tak jest gdyby nie to, że mam te hełmy/kaski oraz używam ich w pracy i są dokładnie takie jak na zdjęciach. Do tego regulacja działa, hełm siedzi na głowie. Ktoś tu ściemnia? 😉

Dotyczy https://allegro.pl/oferta/helm-ochronny-kask-budowlany-bhp-wentylowany-z-regulacja-ardon-sh-1-bialy-...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep 

A skąd Ty niby wiesz co to za produkt? Przecież opinia nie dotyczy Twojej transakcji tylko

z sklepu MagrosBHP.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @atechnik_sklep. Wśród wszystkich opinii o tym produkcie nie ma Twojej opinii. Czy zakup realizowałeś z innego konta? 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MiMary 

Przecież on to sprzedaje 🙂

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas, mój błąd, źle zrozumiałam pytanie! Dziękuję 🙂 
@atechnik_sklep, opinię możemy usunąć tylko wtedy, gdy narusza zasady opisane w Regulaminie - na przykład odnosi się do innego przedmiotu lub zawiera obraźliwe treści. Przesłane zgłoszenie zostało zweryfikowane i nie podjęliśmy tutaj żadnych działań, ponieważ nie mieliśmy ku temu podstaw. 
 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów