anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto Allegro z dobrą jakością sprzedaży

Casmeree
#7 Wielbiciel#

Witam .

Chciałam sie podzielić zaistniałą sytuacją i spytać czy ktoś miał podobne doświadczenia oraz jak wyjść z tej patowej sytuacji. 
Do rzeczy . 
Allegro zablokowało mi konto ponieważ spadł mi ranking , spowodowane to było tym ze z przyczyn osobistych nie byłam w stanie odpisać w terminie na kilka wiadomości oraz dyskusje która została rozwiązana zaraz po terminie na odp. 
Allegro doszło do wniosku ze blokują mi konto czyli nie mogę wznawiać zakończonych aukcji nie mogę uzupełniać stanu nie mogę wystawiać nowych aukcji do póki nie poprawie rankingu . Co najśmieszniejsze w tym wszystkim zaczęli mi zamykac aukcje które najlepiej mi sie sprzedawały . Jak mam poprawić jakość sprzedaży jeżeli nie mogę nic robić ze swoimi aukcjami odp od nich regulamin jest jeden dla wszystkich taki sam . Jedyny ich pomysl , mam 7 negatywów na 6 lat działania konta a ich pomysl 

-proszę napisać do do tych osób żeby zmieni oceny ( proszę wchodzi w pupcie i robić cmok cmok aż zmienią ) 

nikt sie nie podjął zmiany a jeden klient zmienił tak ze dodał tylko opis : towar Ok ale sprzedający jest słaby . 
Dla mnie to jest bledne koło i nie wiem co za ludzie to wymyślili , popraw jakość konta i sprzedaży bez możliwości ingerowania w aukcje . Dodam ze oceny za jakość obsługi , towar , wysyłkę itd jest dobrze oceniana tylko minusem było brak odp na wiadomości przez kilka dni . Jak to sie ma jedno do drugiego . Mam swoją grupę odbiorców , mają komentarze do sprawdzenia jakość produktu do sprawdzenia o mogą osądzić czy chcą odemnie kupic czy nie . To jest logiczne a blokowanie komuś konta na tej podstawie ktorej opisałam jest niczym z filmu Barei. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Przykra sprawa ale tylko dział bezpieczeństwa ma władzę.

oznacz moderatorów

ALL-DA
#13 Ambasador#

@Casmeree  napisał(a):

Witam .

Chciałam sie podzielić zaistniałą sytuacją i spytać czy ktoś miał podobne doświadczenia oraz jak wyjść z tej patowej sytuacji. 
Do rzeczy . 
Allegro zablokowało mi konto ponieważ spadł mi ranking , spowodowane to było tym ze z przyczyn osobistych nie byłam w stanie odpisać w terminie na kilka wiadomości oraz dyskusje która została rozwiązana zaraz po terminie na odp. 
Allegro doszło do wniosku ze blokują mi konto czyli nie mogę wznawiać zakończonych aukcji nie mogę uzupełniać stanu nie mogę wystawiać nowych aukcji do póki nie poprawie rankingu . Co najśmieszniejsze w tym wszystkim zaczęli mi zamykac aukcje które najlepiej mi sie sprzedawały . Jak mam poprawić jakość sprzedaży jeżeli nie mogę nic robić ze swoimi aukcjami odp od nich regulamin jest jeden dla wszystkich taki sam . Jedyny ich pomysl , mam 7 negatywów na 6 lat działania konta a ich pomysl 

-proszę napisać do do tych osób żeby zmieni oceny ( proszę wchodzi w pupcie i robić cmok cmok aż zmienią ) 

nikt sie nie podjął zmiany a jeden klient zmienił tak ze dodał tylko opis : towar Ok ale sprzedający jest słaby . 
Dla mnie to jest bledne koło i nie wiem co za ludzie to wymyślili , popraw jakość konta i sprzedaży bez możliwości ingerowania w aukcje . Dodam ze oceny za jakość obsługi , towar , wysyłkę itd jest dobrze oceniana tylko minusem było brak odp na wiadomości przez kilka dni . Jak to sie ma jedno do drugiego . Mam swoją grupę odbiorców , mają komentarze do sprawdzenia jakość produktu do sprawdzenia o mogą osądzić czy chcą odemnie kupic czy nie . To jest logiczne a blokowanie komuś konta na tej podstawie ktorej opisałam jest niczym z filmu Barei. 


Absurdów z panelem jakości jest wiele i jeśli nie było pytań i nagle na jedno nowe nie odpowiedziałeś w 24h to faktycznie chyba z poziomu super można spaść na nieakceptowalny.

Trochę dziwne by tylko za to zablokowali .. ale możliwe że spadek na poziom nieakceptowalny automatycznie przyblokował wystawianie nowych ofert i odświeżanie/wznawianie wystawionych do wyczerpania asortymentu.
Odpowiedzi z działu bezpieczeństwa to standard i absurdalne sugestie nie ma sensu prosić się o zmianę komentarzy szczególnie jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia a ktoś "pojechał" z oceną.


Może wypowiedzą się @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jeśli chodzi tylko o ranking za brak odp na pytania to wystarczy że POJAWI się kilka nowych pytań na które udzielisz terminowo odpowiedzi, wtedy spadnie ilość karnych punktów i poziom powinien się szybko podnieść, przynajmniej na tyle by wyjść z poziomu "nieakceptowalnego". 

Ostatecznie po 30 dniach pkt karne wygasną i rozumiem że nie będzie podstaw do blokady.

 

 

oznacz moderatorów

Casmeree
#7 Wielbiciel#

Tez nie wierzyłam że może być taka akcja tylko za kilka wiadomości na które sie nie odpisało w terminie, wiadomości sie nałożyły na siebie w okresie kilku dni. Mam taką nadzieje że te 30 dni coś zmieni. Ilość punktów które spadły za wiadomości zepsuły konto i jest ono praktycznie nie do użytku a za okres przed świąteczny Allegro by zarobiło na prowizjach. Zresztą sprzedającym non stop lubią coś utrudniać… 

oznacz moderatorów

Casmeree
#7 Wielbiciel#

Są tu jacyś admini bo teraz nawet zablokowaliście możliwość komunikowania sie meilowo z wami. Nie umiecie odp na proste pytanie. Z 400 aukcji zostawiliście mi 40 aktywnych niby tłumaczenie wasze : zamykamy aukcje bo jest blokada na koncie. Blokada za nie odp na 3 wiadomości . Z tego co widze to wasz poziom intelektualny i logiczny jest na poziomie naszych niektórych polityków. 

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Same ssiasiny i szuskie dorwały się do Allegro, tuzy rządowe, mieli przejąć żabki a popatrzcie wzięli się za Allegro 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów