anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto co chwile inny powód zero konkretów

INTTER-LED
#7 Wielbiciel#

witam

może ktoś będzie umiał mi pomóc najpierw allegro zablokowało mi jedno konto powodem było

" ograniczenia sprzedaży na Pańskim koncie zostały nałożone ze względów bezpieczeństwa i mają oparcie w art. 2.13 Regulaminu Allegro. W ostatnim czasie sprzedał  Pan towar o znacznej wartości. Musimy się więc upewnić, że transakcje zostaną sfinalizowane.

Proszę o uzupełnienie zakładki Zamówienia odpowiednimi numerami przesyłek oraz rozwiązanie dyskusji z Kupującymi.

MIeliśmy opóźnienie przez ogromny wzrost sprzedaży na black week wychodziło od nas 600-900 paczek dziennie wszystko zostało uzupełnione jednak nikt konta nie odblokował a zablokowane zostło drugie z powodu otwartych dyskusji nakazali wszystkie zakończyć każdy wie że jest to nie do końca wykonalne wymiana maila jest beznadziejna bo od tygodnia prawie próbuje się dowiedziec konkretów na temat tego ile dyskusji możee być w toku zakończonych zostało ponad 70% dyskusji na obu kontach a nadal jest blokada i bark konkretnych odpowiedzi

Sytuacja dla mnie beznadziejna bo sprzedaje lampki choinkowe czy jest ktoś kto miał podobną sytuacje

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@INTTER-LED rozwiązałeś dyskusje ? znamy tylko Twoje stanowisko więc ciężko się ustosunkować, teraz prosimy o przedstawienie stanowiska allegro @msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@INTTER-LED Tak wiele tu jest opisów i nikt tu na AG nie rozwiąże tego problemu, pisz i wyjaśniaj z Allegro:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@INTTER-LED Dostałeś od Działu Bezpieczeństwa pełne informacje, co musisz zrobić, abyśmy mogli odblokować Twoje konta. W dalszym ciągu na Twoim koncie trwa wiele, otwartych dyskusji, poprawy wymagają także parametry "Terminowe odpowiedzi w dyskusjach" i "Terminowe odpowiedzi na pytania klientów".  Ogólny wskaźnik jakości Twojej sprzedaży powinien mieć poziom neutralny, tymczasem obecnie ma on status "wymagający poprawy." 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

INTTER-LED
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ na dyskusje odpowiadamy w tym momencie ekspresowo czy mogłaby Pani mi pomoc jest jakakolwiek szansa na zdjęcie blokady na warunkach określonych przez allegro dyskusje które są w toku praktycznie są załatwione prosze zobaczyc w jakim czasie teraz klienci mają odpowiedzi

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@INTTER-LED Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale nie mam takiej technicznej mocy.  Statystki są liczone codziennie, więc jeśli jakość Twojej sprzedaży i wskaźniki, o których pisałam wcześniej, poprawią się, odblokujemy Twoje konto, tak szybko jak tylko będzie to możliwe. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów