anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

C-Auto50
#8 Zapaleniec#

Witam. Od niedawna zajmuję się sprzedażą na allegro. 

Mam zawieszone konto ze wszystkimi wcześniejszymi problemami sobie poradziłem, jednak jak poprawić jakość sprzedaży do poziomu neutralnego? Zakończyłem dyskusje z klientami którzy wystawili negatywny komentarz, jeden został usunięty jeden został? Co zrobić żeby konto zostało odblokowane?

Treść maila od allegro.

Dzień dobry,

prosiłbym jeszcze o poprawienie jakości przynajmniej do poziomu "Neutralnego".

Ma to oczywiście bezpośrednie przełożenie na poniższy punkt Regulaminu:

10.7. Sprzedający jest zobowiązany do utrzymywania jakości sprzedaży odpowiadającej co najmniej ogólnemu poziomowi “Neutralny”. Poziom jakościowy może mieć wpływ na udział w programach bonusowych oraz benefitach dostępnych w ramach Allegro (np. specjalne wyróżnienia na stronie Sprzedającego) . Szczegółowe zasady dotyczące wpływu poziomu jakości określonej w ramach panelu “Jakość mojej sprzedaży” na poszczególne programy zawarte są w ich regulaminach. Spadek ogólnego poziomu jakościowego (w ramach panelu “Jakość mojej sprzedaży”) do wartości “Wymagający poprawy” lub “Nieakceptowalny” może skutkować w szczególności podjęciem przez Allegro.pl działań, o których mowa w art. 8.4 Regulaminu.

Więcej na ten temat znajdzie Pan w poniższym linku:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Pracownik Allegro nie zwrócił Ci uwagi, że wszystkie Twoje oferty są niezgodne z regulaminem? Gdzie w zakładce Zwroty jest czas na odstąpienie od umowy? Gdzie adres do zwrotów? Dziwne, że Allegro nie zwraca uwagi na takie naruszenia.

oznacz moderatorów

C-Auto50
#8 Zapaleniec#

Mogłbyś napisać dlaczego oferty są niezgodne z regulaminem? 

oznacz moderatorów

katna38
#9 Pomysłodawca#

MASZ NAPISANE

Na innych aukcjach posiadamy inne części do tego modelu.

Masz NAPISANE W OFERTACH  Zapraszamy do kontaktu ! 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dlatego, że jako firma nie podajesz czasu na odstąpienie od umowy i adresu do zwrotów - miałeś to napisane już wczoraj.

oznacz moderatorów

Q-parts
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Regulamin Allegro zmusza.

oznacz moderatorów