anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy z Allegro Smart! nawet od 1 zł

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Czy można jeszcze bardziej zagmatwać?

 

Kupujący chętnie wybierają oferty z dostawą Allegro Smart! Chcemy, aby były dla nich jeszcze bardziej atrakcyjne, dlatego cały czas pracujemy nad rozwojem tego programu.

Od dziś dwóm wybranym grupom kupujących obniżamy minimalną kwotę zakupu, od której skorzystają z bezpłatnej dostawy Allegro Smart! Promocja będzie dostępna we wszystkich ofertach z dostawą Allegro Smart!, a my pokryjemy pełny koszt dostawy zamówień objętych promocją.

Szczegóły promocji

  • Promocja Allegro Smart! i Smart! z kurierem od 1 zł

Czas trwania promocji: 1-30 czerwca

Liczba kupujących biorących udział w promocji: 10 tysięcy

Kwota zakupów, od której kupujący będą mogli skorzystać z dostawy Smart! i Smart! z kurierem: 1 zł

  • Promocja Allegro Smart! z kurierem od 40 zł

Czas trwania promocji: 1-30 czerwca

Liczba kupujących biorących udział w promocji: 10 tysięcy

Kwota zakupów, od której kupujący będą mogli skorzystać z dostawy Smart! z kurierem: 40 zł

W jaki sposób pokryjemy koszt dostawy

Koszt dostawy zamówień objętych promocją zawsze pokryjemy w całości:

  • W przypadku metod dostawy z bezpłatną przesyłką - po prostu wygeneruj etykietę i nadaj przesyłkę.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz dopłatę lub pełny zwrot kosztów przelewem - zwrócimy Ci pełny koszt dostawy.
  • W przypadku metod dostawy, których koszt doliczamy do rozliczeń z Allegro - nie doliczymy kosztu dostawy.

Ze względów technicznych przez kilka pierwszych dni promocji możemy doliczyć koszty dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro. Po weryfikacji zamówienia, zwrócimy je w pełnej kwocie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

PawHaft
#12 Orędownik#

Kolejne podlizywanie się kupującym, całkowicie zapominając o sprzedających...

Jak pisze do serwisu o proponowanych zmianach jakie mile były by widziane dla poprawy sprzedaży, to zawsze jest ten sam odzew "przekażemy do odpowiedniego działu.." wiec już nic nie "podpowiadam" bo i tak robią co chcą...

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

To może patrząc ze strony kupującego inicjować takie pomysły? Np. Obowiązek podawania przez sprzedawcę, po za ceną sprzedaży, również cenę zakupu towaru. Tak, aby klient mógł wybrać tego "uczciwego" sprzedawcę przecież dla Allegro subiektywna ocena kupującego jest bardzo ważna.....

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TATLOK  właśnie czytam . Szczerze mówiąc to już jestem tak zmęczona rozkminianiem tych wszelakich nowinek że boję się już rano komputera włączać 😮

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

Strategia allegro to robienie z kupujących świętych krów a ze sprzedawców wołów roboczych ...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Ale że w ogóle w promocji bierze udział 10 000 kupujących? Przecież to wypstrykają w 1 dzień i po promocji 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Kaliope_Brzeg 10 tyś. kupujących, nie 10 tyś. zamówień

oznacz moderatorów

gumisioland
#8 Zapaleniec#

Jestem w gronie tych 10 tys wybrańców i powiem Wam, Sprzedającym, że to COŚ nie działa!!! Próbowałam na kilku ofertach, 2 razy pisałam do allegro z zapytaniem, jak to uruchomić itp. Za 1-szym razem odpisali, że jest błąd techniczny, ale że już usunęli, a to dalej u mnie nie działa...

oznacz moderatorów