anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy z Allegro Smart! nawet od 1 zł

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Szczegóły promocji

  • Promocja Allegro Smart! i Smart! z kurierem od 1 zł

Czas trwania promocji: 1-30 czerwca

Liczba kupujących biorących udział w promocji: 10 tysięcy

Kwota zakupów, od której kupujący będą mogli skorzystać z dostawy Smart! i Smart! z kurierem: 1 zł

  • Promocja Allegro Smart! z kurierem od 40 zł

Czas trwania promocji: 1-30 czerwca

Liczba kupujących biorących udział w promocji: 10 tysięcy

Kwota zakupów, od której kupujący będą mogli skorzystać z dostawy Smart! z kurierem: 40 zł

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jeśli ktoś myślał, że allegro traci na smarcie

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl  ja szczerze mówiąc nie czaję o co chodzi. Kto może kupować w tej promocji ? Jakaś wybrana grupa ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jak traci? Naiwni kupujący płacą za "darmowe" dostawy, a potem okazuje się, że w większości przypadków koszty dostawy i tak są naliczane, bo Smart częściej nie działa, niż działa. Mi Allegro przysyła przypomnienia, ile to kasy poszło na wysyłki, a wystarczyło kupić Smart. Tak, wystarczyło, tylko że potrzebnych mi przedmiotów nie dało się kupić z "darmową" wysyłką, więc zakup "darmowych" wysyłek byłby wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@akcesoria-net-pl  na smarcie to może i traci, ale policz ile zyska na prowizji od kosztów i bajzlu z wysyłkami. Już teraz płacę sam za paczki, które powinien pokryć serwis, bo EN nie działa tak jak powinien. W ten sposób jestem jednym ze sponsorów takiej promocji.

Nadmienię, że na moje pytania pomoc milczy od piątku rana, moderatorzy też nabrali wody w usta. Nie ma z kim rozmawiać - tragedia. Portal widmo, potrafią tylko prawidłowo naliczać prowizje, w tym są najlepsi.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@mikeza NIE traci.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@akcesoria-net-pl  do tej pory to raczej traciła, bo zwracali koszty wysyłki wartości do 40zł, co było śmieszne. Sam wielokrotnie przy zakupach byłem zaskoczony tym faktem. Sporo cwaniaczków nieźle na tym zarobiło, bo mieli ustawione tak cenniki, że doliczali za każdą zakupioną sztukę dodatkową kasę. Cena wyjściowa była ustawiona poniżej progu max i za każdą sztukę 5zł, i w ten sposób kupowało się coś za 40-50zł system naliczał prawie 40zł kosztów wysyłki i wszystko pokrywał serwis. Kupujący miał to w nosie bo i tak nie płacił tych kosztów. Popłynęli na tym nieźle, dlatego teraz muszą się odkuć.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

Promocja o tyle fajna, że do końca czerwca można wrzucić Kuriera do Smarta, i zwracają całe koszty przesyłki. tj. 9,90 Pocztex 48 i MiniKurier InPost 10,95 zł, a nie 6 zł tylko jak wczesniej. Tylko zastanawia mnie fakt... to od 1 zł zamówienia są Smarty do Punktów odbioru, a Kurier od 40 zł? Czy wszystko? Czy jak? Bo dzisiaj Kupujący jak wybierali Paczkomat, a mieli mniej niż 40 zł to liczyło im normalnie przesyłkę, a watpię, zeby Ci wszyscy Klienci nie mieli Smarta, ktory jest za darmo. Jak to działa w koncu? Niby promocja według regulaminu dotyczy 10 tys Klientów, ale jaka to grupa? 🤷🏼‍:płeć_męska:

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SWAGSHOPONLINEPL  ja próbowałam cośkolwiek kupić w tej promocji i nic z tego . Siakaś dziwna ta promka 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie, poinformowana mnie rowniez, że ofertą promocyjna Smarta od 1 zł są objęci tylko Klienci z kontem zwykłym, nie firmowe 😕 Więc trzeba założyć nowe konto tylko dla Smarta 😂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SWAGSHOPONLINEPL  to by tłumaczyło dlaczego się nie załapałam 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

To taki ukłon w stylu tarczy antykryzysowej dla sprzedawców 😄 teraz klienci będą dokonywać marginalnych zakupów a sprzedający dołożą do ty kilkuzłotowych zakupów , stosowną od dziś prowizje 😄 

 

To "nagroda" dla tych sprzedawców, którzy za bardzo się udzielają w niektórych wątkach 😛 

 

A tak na poważnie z chęcią sam bym się dowiedział na jakiej zasadzie ma to funkcjonować 

oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

Tylko ciekawi mnie co oznacza :

"Liczba kupujących biorących udział w promocji: 10 tysięcy"

 

10 tys. wybranych osób dostaję taką możliwość  ?!

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@lopes1990  a myślałam, że tylko ja nie czaję o co chodzi i aż wstyd mi było zapytać 🤣 Ach to Allegro, jak już coś wymyśli to klękajcie narody 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

@lopes1990 

to pewnie chodzi o ten punkt z Regulaminu:

Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy w okresie Promocji wskazanym w ust 5 poniżej, spełnili poniższe warunki:

a. mają zarejestrowane Konto w Serwisie Allegro,

b. Konto nie jest zawieszone,

c. Korzystają z usługi Allegro Smart!, która została aktywowana w dniach pomiędzy 13.01.2020 r. a 21.01.2020 r.

 

czyli pewnie w ciągu tych około 7 dni Smarta na swoim Koncie aktywowało 10 tysięcy osob, i to dla tych szczęśliwców jest kierowana promocja. 

tylko pytanie co ze zwrotem za koszt przesyłki Kuriera w Smarcie, poza osobami, którzy nie są objęci promocją, to za tych w tym okresie oddają całość, a za pozostałych serki tysięcy Klientów tylko 6 zł za Kuriera Pocztex 48? Hmmm... zamieszania z tym, niż to warte. 

oznacz moderatorów

gumisioland
#8 Zapaleniec#

Jestem w gronie tych 10 tyś "wybrańców" Kupujących, ale to NIE DZIAŁA, koszty wysyłki normalnie dolicza. Niech mi ktoś powie, jak to ma działać???

oznacz moderatorów