anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot naliczonej prowizji od zwróconych kosztów przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
renifer611
#9 Pomysłodawca#

Kupujący zapłacił 1 transakcją za zakupy-5 przedmiotów,naliczyło jemu 4 przesyłkix8,99,z czego zrobiłam zwrot 3 kosztów przesyłkix8,99 poprzez Allegro,jest nr zwrotu, bo te przedmioty wysyłam 1 paczką.Allegrowiczka chciała zrezygnować z zakupów ,ale po zwrocie bardzo się ucieszyła i dalej bierze udział w licytacjach.

Allegro pobrało mi prowizję za przesyłki ,ale po zwrocie oficjalnym nie zwróciło za 3 przesyłki.Napisałam prośbę o zwrot podając nr wpłaty ,nr zwrotu,ale ekspertom tonie wystarczy musiałam podać nr każdego przedmiotu i nadal czekam , nie jest to duża kwota ,ale dlaczego mam płacić za przesyłki ,za które zwróciłam i dlaczego Allegro nie wprowadziło automatycznych zwrotów i czy w ogóle otrzymam?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mwmonety
#21 Demiurg#

też tak często robię pisałem już tu gdzieś o tym ale mi odradzono bycie dobrym wujkiem w tym miesiącu po tych nowych zasadach też już raz oddałem koszt wysyłki ale jak to tak będzie działać i od zwrotu kosztów będzie zabierana prowizja dobre wujki się skończą.

oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

będę walczyć są to grosze ,ale nie dam się okraść,tym bardziej zwróciłam koszt dostawy przez formularz Allegro. 🙂

oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

sprawa została pozytywnie rozpatrzona i otrzymałam zwrot naliczonej prowizji

oznacz moderatorów