anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Client:58581685
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór. 

Zostało zablokowane mi konto na allegro z powodu nie wyjaśnienia sprawy z kupującym.

Mianowicie dnia 25 sierpnia sprzedałem kupującemu płytę główną, w aukcji były wszystkie zdjęcia tego co sprzedaję.

Dnia 15 października kupujący dopiero rozpoczął dyskusję o to że brakuje elementu (backplate, którego nie było na zdjęciach). Przyznaję dowiedziałem się o tym dopiero dziś. Nie dostawałem żadnego powiadomienia na telefonie od allegro o dyskusji ani żadnej wiadomości od kupującego na allegro lokalnie. Dziś przy okazji chęci dokonania zakupów na allegro sprawdziłem zakładkę powiadomienia i bardzo się zdziwiłem. Nie spodziewałem się otrzymać żadnych powiadomień, minęło przecież tyle czasu od sprzedaży, to nie zaglądałem tam.

Sprawa jest o tyle dziwna że kupujący przez prawie 2 miesiące nie raczył napisać że coś jest nie tak albo że czegoś brakuje, sam płytę odebrałem przed wystawieniem na sprzedaż prosto ze sklepu gdzie była sprawdzana pod kątem sprawności w serwisie przez usterkę dysku M.2, nie zwróciłem uwagi że brakuje jakiś elementów. Jakby kupujący zwróciłby na to uwagę od razu to bym napisał maila do sklepu i by pewnie odesłali ten brakujący backplate. 

Postanowiłem uregulować kwotę w rozliczeniach Allegro, aby uniknąć nieporozumień i ewentualnie później próbować wyjaśniać sprawę 

Jaka jest szansa na odblokowanie mi konta i ewentualne ponowne rozpatrzenie sprawy?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:58581685, widzę, że sprawa jest wyjaśniana mejlowo. Proszę Cię o chwilę cierpliwości - wkrótce otrzymasz odpowiedź.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów