anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Moncik2019
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, mam dość specyficzny problem. Allegro zablokowało mnie dosłownie bezprawnie, ale pozwólcie że wyjaśnię. Mój mąż jest kierownikiem w jednym z lombardów w naszym mieście, czasem loguje się do konta służbowego w domu aby pomóc pracownikowi z dyskusjami i innymi. Allegro nałożyło blokadę na ich konto gdyż ktoś za towar zakupiony u nich dostał zwrot z allegro protect, tym samym po wiązało moje konto prywatne do tego co niema w ogóle sensu jako że nie mam nic wspólnego z firmą a konto głównie służy mi do zakupów, sprzedaje może 2/3 rzeczy na miesiąc. Punkt w którym mój mąż pracuje blokady już niema, a ja dostaje E-mail o treści jak poniżej, jakości sprzedaży nie podniosę bo niby jak mam to zrobić, a naliczyli mi - 100pkt do jakości za blokadę w ostatnim miesiącu. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?? Z góry dziękuję za odpowiedź, z poważaniem 

Monika O. 

Screenshot_20231116_182141_Gmail.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#19 Nestor#

@Moncik2019 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem??

Takie problemy, na tym forum opisywane był setki razy. Tak działają. Wiążą konta, banują i czekają aż ktoś zapłaci. Normalka!

 

oznacz moderatorów

Moncik2019
#7 Wielbiciel#

Rozumiem że przymuszanie do zapłaty za allegro protect z 2021 roku ( wtedy koszta ponosiło allegro) w roku 2023 to też normalna sprawa? Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona do UOKiK, ale to już właściciel firmy w której mąż pracuje się tym zajmie 🙂 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Moncik2019 

No i gitara, basowa 🙂

oznacz moderatorów