anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie konta - zmiany po 2021roku???

Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

Witam, czy sa jakies zmiany w allegro od tego 4 stycznia w blokowaniu kont ??
Sprawa wyglada tak ze zapomniałem zwrocic pieniadzy kupujacemu - moja wina fakt
dostałem wezwanie od Allegro o tym o godz 14.00 
- (zawsze chyba było 24h na dopowiedz zeby to wyjasnic)
A tu nagle o godz 17.00 tego samego dnia - dostaje blokade konta za brak kontaktu i odpowiedzi .... PO 3 GODZINACH ??? 

Na konto sprzedającego nałożone zostały ograniczenia w związku z naruszeniem Art. 10.2. Regulaminu serwisu Allegro - brak terminowej wypowiedzi sprzedającego w Dyskusji. Sprzedający, między innymi, nie może wystawić nowych ofert. Ograniczenia nałożone na konto nie zostaną anulowane do czasu uzyskania wyjaśnień w sprawie.
Wyjaśniłem sprawe wysłałem potwierdzenie - rozwiązane 
czekam 15 godz na odpowiedz allegro w tej sprawie zeby zostało zdjete zawiesznie na koncie - i co - mam odpowiedz ze dziekujemy za rozwiazanie, zeby jeszcze Pan wyjasnił jakas dyskusje z kupujacym a blokada dalej jest.. no szok.. - sprawa jakas blacha a blokady zdjąć nie chca...

czy to jest normalne czy trafił się niemiły pracownik allegro??
następna sprawa


a jak się okazuje jest na koncie tez blokada importu przesyłek przez wszystkie systemy inpostu poczty i kuriera wiec nie można z automatu wysłać żadnej paczki... 
czy jest to normalne ? miałem kiedys blokade i nie było takich rzeczy jak blokowanie możliwości wysyłek - czy jest to teraz standardem od nowego roku? dodam ze konto jest wysoko ocenione obsługa na poziomie dobrym 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Stylowa_kobietaa Widzę, że sprawa jest już wyjaśniona i Twoje konto jest w pełni aktywne. Cieszę się, że blokada została zdjęta 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów