anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie kupującego

marcin_pierunek
#7 Wielbiciel#

Czy jest możliwość zablokowania kupującego? Osobnik został przeze mnie zablokowany na **piiip**. Po czym "znalazł" mnie na allegro, bo towar nie sprzedany na **piiip** wystawiłem na lokalnie. Wiem, że ten sam, bo wpisał w obu serwisach takie same fikcyjne imię i nazwisko. Zalicytował, wygrał i widzę, że nie zamierza płacić. Wiem, że po 5 dniach będzie transakcja automatycznie anulowana, ale ja się chcę już pozbyć tego gościa, żeby nie mógł mi już psuć humoru. Poza tym anulowanie zamówienia oznacza, że towar zostaje automatycznie ponownie wystawiony, a co jeśli nie zdążę go usunąć i ten gość znów zalicytuje? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

marcin_pierunek
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcin_pierunek bardzo proszę zgłoś to do nas za pomocą tego formularza. Zespół zweryfikuje zgłoszenie i podejme odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marcin_pierunek
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Niestety, nie jesteście w stanie rozwiązać tego problemu. Natknąłem się na podobne wpisy użytkowników już sprzed kilku lat - również nie rozwiązane, no bo oczywiście chodzi o prowizję. Ja u was już nie będę nic wystawiać, ale to niczegonie zmieni, bo i tak o wszystkim, co się u was dzieje decydują opętani żądzą zysku bezwzględni faceci z Mid Europa Partners, więc nie ma o czym gadać. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów