anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowano mi konto

Moja_Witryna
#7 Wielbiciel#

Dziś rano opłaciłem zaległa(majowa)fakturę,dokładnie taka kwotą ,na jaja była i jaka rano wyświetlała się jako mini malina,by zdjąć blokadę(właściwie minimalna było o 30zl niższa).Kwotą się zaksięgowała,co mi Allegro i obsługa na czacie potwierdziła.Powinna zostać zdjęta blokada(zawsze się autotycznie odblokowuje konto w takiej sytuacji od ręki).Ale okazało się że wskoczyła mi kwota za fakturę czerwcowa by zdjąć blokadę.Czyli Zostało konto znów zablokowane za to że do dziś nie opłaciłem czerwcowe fv.Tyle że na fakturze nie było inf że termin jest do dziś do godziny 9tej na zapłatę,tylko jest data do 14go.Wiec do północy nie powinna zostać nałożona blokada.Allegro nadal nie odpisało co się dzieje.Co robić?Tylko nie piszcie że opłacić,bo to blisko 10tys a kobt agent mi dopiero pewnie po 18oplaci jak zwykle(rozlicza mi tak prowizje moich z zakupów u niego i nie przyspieszę bo to automatycznie idzie).Czekać też nie mogę bo mam oferty ,które muszę natychmiast zmienić.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Moja_Witryna po blokadzie musisz opłacić do 0 zł czyli wyzerować wszystko nawet bieżącą fakturę 😞

Chyba nie opłaciłeś za kwiecień, a maj masz do 14 czerwca opłacić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Moja_Witryna
#7 Wielbiciel#

No tak.Ale już kiedys miałem taką sytuację.I allegro mi odblokowało ten dzień uznając reklamacje.A teraz cisza.Zostalem pozbawiony usługi na cały dzień,pomimo braku zaległości w danym momencie.To tak nie może być.Jak termin do 14go mam na zapłatę to chce z tego dnia korzystać...

oznacz moderatorów

Moja_Witryna
#7 Wielbiciel#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Może mi wyjasnicie.Jesli miałem blokadę za nieopłacona fv która miałem opłacić do 14maja i opłaciłem ja dziś rano a Allegro potwierdziło zaksięgowanie(faktura była na 10860,66zl i tyle dziś wpłaciłem,pomimo że minimalna kwota do wpłaty by zdjąć blokadę dziś późnej nocy wynosiła o ok 30zl mniej).Blokada powinna być zdjęta automatycznie ,tak działo się zwykle w takiej sytuacji.Ale pomimo że wpłaciłem.blokada została znów nałożona za fakturę ,która ma termin zapłaty do dziś...I nie mogę zmienić cen w ważnych mi ofertach.Jak to możliwe że terminn tej bieżącej faktury nie minął a blokada już została nałożona???Ktoś mi na czacie napisał że z działu finansowego napisali że termin bieżącej fv mina 2dni temu.A nie minął,bo jest przecież do 14go.zarsze jest do 14go i screena na dowód wysłałem.Blokada nadal jest niezdjeta...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Moja_Witryna, widzę, że ta sprawa jest konsultowana. Poczekaj, proszę, na odpowiedź w korespondencji mejlowej.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Moja_Witryna
#7 Wielbiciel#

Tak.Dostalem właśnie maila.Mam zadeklarować termin  zapłaty zapłaty tej fv ,która ma termin na dziś.Chyba uda mi się uzyskać dodatkowy czas na uregulowanie bieżącej...czekam na odpowiedź....

oznacz moderatorów

Moja_Witryna
#7 Wielbiciel#

Właśnie te za kwiecień opłaciłem.A za maj mi zrobili blokadę,choć termin nie minął...

oznacz moderatorów