anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup pobraniem jak udowodnić że nie sprzadałam towaru?

zakardstyl
#9 Pomysłodawca#

Allergowicz [edycja]

 w odwecie za negatywny komentarz kupił u mnie towar za ponad 3tys,oczywiście tylko po to by wystawić mi komentarz pt.''po prostu nie polecam''poprosiłam  Allegro opisując całą sytuację  o wycofanie komentarza

allegro mi odpisało:

Chciałabym spełnić Pana prośbę jednocześnie wskazana ocena nie łamie zasad Allegro i dlatego ze swojej strony nie mam podstaw do podjęcia działania i nie jest to spowodowane moją złą wolą, ani brakiem chęci pomocy Panu, a wynika z braku możliwości oceny sytuacji przy sprzedaży na odległość. Kupujący w swojej opinii podważył jakość produktu, czego nie jestem w stanie osobiście sprawdzić. Płatność w formularzu dostawy miała być przy odbiorze, nie jestem w stanie zweryfikować tej sytuacji.

 

co w takiej sytuacji??? przecież to nieuczciwe teraz to ja mam u niego kupić i zrtobić to samo??? 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

To tylko w teorii takie proste. W rzeczywistości allegro nie chce zadzierać z klientami. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Niestety tylko w teorii to jest takie proste jak się wydaje. Tak jak wyjaśniałam już tutaj wcześniej nie jesteśmy w stanie sprawdzić ze 100% pewnością, że Kupujący wystawił komentarz, aby się zemścić. Dla przykładu powodem może równie dobrze być sprawa obsługi po zakupie, stąd nie mamy podstaw, aby ingerować w taki komentarz. 

Generalnie jako serwis staramy się być w takich sytuacjach neutralni i ingerujemy tylko w sprawach jednoznacznych. Nie jesteśmy stroną w nieporozumieniach między Kupującymi, a Sprzedającymi, dlatego takie sprawy muszą wyjaśnić między sobą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zakardstyl
#9 Pomysłodawca#

Mam trzy negatywy

Jeden-kobieta niezadowolona z towaru. Zaproponowałam by odesłała towar(na mój koszt) a ja odeslę jej nowy lub zwrócę pieniądze (pomimo ze nie musiałam bo towar cięty na zamówienie) 

Drugi to facet ktory kliknął ale nie kupił. Zemscił się za negatyw. Tu Allegro przyznało mi zwrot prowizji. Wysłałam do Allegro linki z tym zakupem i komentarzem. Łatwo to zweryfikować

Trzeci to odmowiłam sprzedaży mebli. To sprawa jakby osobista i oczywiście oddałam zaliczkę

 

Problem w tym ze Allegro zablokowalo mi konto

Moge się zgodzic z jednym negatywem odnosnie mebli

Ciężko mi poprawić jakość sprzedaży bo nie mam dużych obrotów

 

 

oznacz moderatorów

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Ale dlaczego Allegro zablokowało Pani konto? 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

Trzy tygodnie od zakupu do komentarza...

Ma rację @xyz96  - nawet w sądzie sprawa szanse są mikrutkie. Bo ja chciałem kupić, ale ta pani zadzwoniła i powiedziała że nie sprzeda, albo jeszcze coś innego - co tylko "klientowi" do główki przyjdzie.

oznacz moderatorów