anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienia - Dodaj dowód zakupu a Faktura, łatwo o pomyłkę- sugestia

MAMY ROZWIĄZANIE!
TaniutkieZakupy
#7 Wielbiciel#

Moja sugestia do allegro, tylko dzisiaj pomyliłem się już 2 razy- w zakładce zamówienia- po zmianie szaty graficznej na nową, opcja  Dodaj dowód zakupu, a dodaj fakturę są bardzo podobne do siebie graficznie, i łatwo przeoczyć fakturę i można wystawić paragon. Fajnie gdyby allegro, zaznaczało np. wyraźnym innym kolorem ikonkę jeżeli kupujący wybierze fakturę.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TaniutkieZakupy, dzięki za Twoją sugestię - przekazałam ją w odpowiednie ręce. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Fixbramy
#2 Obserwator#

W nawiązaniu do tematu, od kiedy pojawiła się opcja dodawania dowodu zakupu w liście "zamówieniach od kupujących" zaczęliśmy tam dodawać Faktury zamiast wysyłać przez email. Dziś już kolejny klient upomina się o fakturę, czy i w jaki sposób przekazujecie je do kupujących?

Pozdrawiamy

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Fixbramy, czy możesz podać numer przykładowego zamówienia, w którym klient upomina się o fakturę? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Fixbramy
#2 Obserwator#

przykładowo:191e4562-be53-11ec-9679-4f95f1bcf227

 

oraz:0be7ba11-bbc5-11ec-b564-b1e959262249

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Fixbramy, dziękuję! Skonsultuję sprawę faktur z tych zamówień i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko się czegoś dowiem. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Fixbramy, niestety nie mamy możliwości zweryfikowania, czy faktura została poprawnie dostarczona do kupującego. Możesz natomiast sprawdzić u siebie, jakie zamówienia pojawiają się po zaznaczeniu filtra "wymaga FV". 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Fixbramy 
od kiedy pojawiła się opcja dodawania dowodu zakupu w liście "zamówieniach od kupujących" ...

Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że i to działanie Allegro było wynikiem pomyłki.
Przecież i w tym przypadku nie było stosownego komunikatu Allegro o zmianach, o których jak twierdzi Moderatorka: "będziemy jak zawsze informować o nich z wyprzedzeniem".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo, mam juz tego dość, codzienie may po 10 mail,ze chca dowod zkaupu, zaczyna mnie to juz wkurw.... Klient twierdzi, ze nie ma nic w zakładakch zamówienia, niech allegro zrobi reklame,  albo rozesle filmiki z instrukcja bo to jest stata naszego czasu

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

a i otrzymalismy taka sama głupa odpwoedz, ze nie maja podglądu ... wtf?? to po co udostepniacie taka forme, jak to nie działa....

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Ja również jestem za tym - FV powinna być zaznaczona np. niebieskim kolorem - jak było to na początku.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@TaniutkieZakupy naprawdę tak trudno odróżnić F od kilku poziomych kresek?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Niektórzy pracuja w okularach a to nie to samo co idealny wzrok. Jestem za zmianami  aby faktura była wyraźniej oznaczona.

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

5 zamówień, w tym 3 faktury łatwo jest odróżnić, ale już przy 50 czy 100 zamówieniach można dostać oczopląsu 

oznacz moderatorów
krzysztofpl
#9 Pomysłodawca#

Niestety również wpadliśmy z tą zmianą. Trzeba bardzo uważanie patrzeć co się robi... a przy większych ilościach człowiek się czasem gubi.
Warto takie rzeczy po prostu uprosić, a nie utrudniać.

oznacz moderatorów
TaniutkieZakupy
#7 Wielbiciel#

Ja dzisiaj tylko raz, wczoraj dwa razy 😅 Allegro nic nie zmienia, maja w nosie. 

oznacz moderatorów