anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaniżenie oceny opinii przed podpięcie konkurencji do oferty PRODUKCJA

MAMY ROZWIĄZANIE!
buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

Właśnie walczę z Allegro i opinią o produkcie! Jesteśmy producentem przypinek reklamowych z własnym wzorem, ktoś z konkurencji podpiął się pod naszą ofertę, i z oceny 5.0 zostało nam obniżona do 4,3. Oferta zgłaszana na różne sposoby ALLEGRO nie rozumie że to ten sam produkt tylko z NAZWY każdy producent wykonuje w inny sposób: używa innych komponentów, inaczej drukuje itp. tylko wszystko ładuje do jednego worka!

Oferta aktualnie konkurencji została zawieszona/ zakończona a jego opinie wiszą nadal przy naszym produkcie.

Czy ktoś wie co można jeszcze zrobić skoro i zgłoszenie łamania zasad, jak i powiązanie z produktem nie działają?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@buttony-pl tak opisz sytuacje i zgłoś UOKiK 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Też o tym myślałam, miałam nadziej że się jakoś dogadam z nimi ale na to wychodzi że innego sposobu nie ma !

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@buttony-pl z tym jest taki bajzel że nawet ja wiedząc na co patrzeć odpuściłem se klika zakupów bo po opiniach nie byłem w stanie stwierdzić czego dotyczą 😞

Tostery połączone trzy modele opinie mało wiarygodne, kupiłem stacjonarnie 😞

Nóżka do roweru połączone dwa modele, nie wiedziałem czy stabilna czy nie, kupiłem oryginalną canyona 🙂

Przeglądam nowe konsole a tu opinie pomieszane nowe z używanymi konsolami i teraz nie wiem czy nowe wysyłają używane czy to opinie do używanych konsol 😞

Tu jest tragedia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Burdel! nie wiedziała że aż tak to beznadziejnie łączą ! Bardzo dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@buttony-pl masz przykład i weź tu kup od takiego sprzedawcy bo nie każdy wie że są to opinie od wszystkich 😞 I się zastanawiasz czy dostaniesz nową czy używaną 😞

https://allegro.pl/oferta/konsola-sony-ps4-playstation-4-slim-pad-gra-12128638779

Nie wiem kto na to wpadł, opinia powinna dotyczyć sprzedawcy i jego produktu 🙂

333.jpg

 

222.jpg

 

1111.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

@kostas11 Mam nadziej że ALLEGRO dostrzeże tą wiadomość ! 

Dokładnie tak to co było w poprzedniej wersji miało sens aktualnie muszę sprawdzać cały czas oferty i walczyć o odpięcie ! 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

niestety to już jest norma i nie ma co liczyć, że allegro coś z tym zrobi. W motoryzacji np. części oryginalne są łączone z zamiennikami. I potem mamy ocenę przy oryginale: "produkt nieoryginalny". No to ciężko się połapać o jaki dokładnie produkt chodzi. Cały system ocen legł w gruzach w momencie wejścia produktyzacji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Jedyne co mi przychodzi na myśl to masowe zgłoszenia do UOKiK. I te wymogi 100% połączenia z produktem CHORE !

oznacz moderatorów