anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie aktywności na Allegro

artspo
#8 Zapaleniec#

Prowadzę branżę sezonową - sprzęt zimowy. 

1.Czy będzie możliwość zawieszenia sprzedaży na okres letni bez utraty wystawionych ofert po 60 dniach. Przecież to jest absurd aby cyklicznie odnawiać oferty i za to płacić przez całe lato. W tym czasie przecież nie zarabiam ani złotówki.

2. Dlaczego w takim przypadku nie można mieć urlopu na całe lato?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

wg mnie najłatwiej poprostu razem z końcem sezonu zimowego zakończyć oferty i wrzucić ponownie z poczatkiem kolejnego 🙂

oznacz moderatorów

artspo
#8 Zapaleniec#

Nie czytałeś uważnie. Po 60 dniach oferty bezpowrotnie tracisz.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wow to słabo, to że stracisz to wiem, ale mam nadzieję, że support pomoże w razie co, ale kurde no nie wiem, jak będę miał pomysł to podrzucę 🙂 może ktoś wpadnie wcześniej na pomysł 🙂

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

A gdyby ustawić na każdej ofercie że jest ona w przedsprzedaży?

Wtedy z automatu jest informacja że wysyłka zacznie się od danego dnia, a oferty pozostaną 

oznacz moderatorów

artspo
#8 Zapaleniec#

Dla klienta może być informacja, że sprzedaż będzie od danego dnia. Problem w tym, że Allegro z automatu będzie wznawiać co 10 dni oferty i za te wznowienia trzeba płacić przez całe lato. Natomiast jeśli wycofam wszystkie oferty to do 60 dni muszę je ponownie wystawić bo inaczej Allegro je zlikwiduje bezpowrotnie. Później wystawiam wszystkie oferty na 1 dzień i znów wycofuję na 60 dni. Taka zabawa to konieczność pilnowania dat tych operacji i opłaty za kolejne wystawianie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a jakbyś wyłączył te wszystkie podświetlenia itp, wtedy nie ma opłat za wystawienie 🙂

oznacz moderatorów

artspo
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem o jakie podświetlenia Ci chodzi i co można wyłączyć. Wypełniam szablon i wystawiam z automatycznym odnawianiem oferty po określonym przez  Allegro upływie czasu. Od wiosny do jesieni muszę kilkakrotnie zakańczać wszystkie oferty i przed upływem 60 dni ponownie wystawiać na kilka godzin aby znów zakończyć za 60 dni. Stąd uważam, że dla ofert sezonowych powinna być możliwość zawieszenia sprzedaży bez utraty swoich ofert.

oznacz moderatorów