anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAwieszenie Sprzedaży zamiast uropu

eland24
#7 Wielbiciel#

Nie wiem kto to wymyślił ale zamiast urlopu teraz mamy zawieszenie sprzedaży.

Właśnie przed chwilą musiałem skorzystać z tego nowego "udogodnienia".

Przez cały czas nieobecności zamiast dotychczasowej informacji o urlopie klienci zobaczą informację "Sprzedawca nic nie sprzedaje".

Mało tego - właśnie dostałem informację dotycząca każdej aukcji o jej zakończeniu. Czyli bardzo dużo maili.

Czy to jest mądre rozwiązanie wprowadzone przez Allegro?

Co o tym myślicie bo dla mnie to jest dramat.

Każde kolejne usprawnienie wprowadzane przez nasz serwis nie służy sprzedawcom. Myślę ze i kupujący się zdziwią jak jutro zobaczą że całkowicie zniknąłem.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

AlePiesio
#13 Ambasador#

Bardzo mądre rozwiązanie... wszyscy narzekali na urlop na allegro w poprzedniej wersji a teraz wychodzi że to była lepsza opcja niż to co zostało wprowadzone teraz... Jak zwykle zmiany na gorsze ale wg allegro na lepsze.

oznacz moderatorów

Wielebny_02
#7 Wielbiciel#

Witam,  mam tą samą sytuacje - a co gorsza, nie da się tych ofert teraz poprzez zakładkę aktywuj sprzedaż wznowić. Czy Panu/Pani udało się aktywować sprzedaż??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O takie rozwiązanie od dawna postulowali sprzedajacy.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433

Jasne. Postulowali, bo przecież do tej pory sprzedaży nie można było zakończyć. Że też w każdym wątku musisz sadzić te swoje kocopoły.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro powinno rozważyć wprowadzenie obydwóch funkcji równolegle , sprzedawca miałby wybór i problemy by się skończyły .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEF , a na drugie śniadanie co było ??😁

oznacz moderatorów

eland24
#7 Wielbiciel#

Wróciłem właśnie z urlopu. Wczoraj aktywowałem sprzedaż i okazało się że około tysiąca ofert nie zostało wznowionych. Powodem jest brak EAN.

Czyli zmiana wprowadzona przez Allegro nie ma na celu ułatwienie nam pracy tylko wymuszenie wprowadzenia EAN !!!! To kolejna już zmiana wprowadzana przez Allegro nie mająca na względzie interesu, pomocy sprzedawcy. Podobnie jest ze wszystkimi promocjami i akcjami. Liczy się tylko maksymalizacja własnego zysku a nie budowanie relacji z uczciwymi sprzedawcami.

Kolejne wymogi Allegro rozwalają sprzedaż.

Przecież aukcje bez EAN które były już wystawione mogły spokojnie się wyprzedać.

Ostrzegam wszystkich wybierających się na urlop.  Nie wolno korzystać z zawieszenia sprzedaży bo to pułapka. Lepiej wydłużyć czas dostawy !!!

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eland24 Ostrzegam wszystkich wybierających się na urlop.  Nie wolno korzystać z zawieszenia sprzedaży bo to pułapka. Lepiej wydłużyć czas dostawy !!!

To się nie sprawdza bo allegro bierze czas dostawy z poprzednich 30 dni i jak wydłużysz o 14 dni to dalej kupujący będą widzieć że sprzedawca nadaje w 24 h a i dostawa np, za 2 dni 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eland24
#7 Wielbiciel#

Dramat. Nie rozumiem takiego podejścia.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@eland24

Nie obraź się, ale nie wiem na co Ty liczyłeś zawieszając 1000 aukcji bez EAN?  Przecież to było oczywiste, że się nie wznowią. Zresztą nie tylko te bez ean. Te w których gdzieś tam po drodze zaszły jakiekolwiek zmiany  też się nie wznawiają.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Jakie by to nie było, to i tak będzie źle.

oznacz moderatorów