anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto - co robić ? gdzie pisać ?

emaxpl
#2 Obserwator#

witam, czy ktoś miał kiedyś zawieszone konto za robienie zakupów na tym samym konice z którego sprzedaje

Informujemy, że Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ nasza weryfikacja wykazała składanie przez Ciebie ofert w transakcjach innych Użytkowników wyłącznie w celu zaszkodzenia, bez chęci finalizacji transakcji. Takie działanie narusza artykuł 10.1 naszego Regulaminu.

Wszystkie wystawione przedmioty na Twoim koncie zostały automatycznie usunięte, a aktualne oferty kupna na przedmioty innych Użytkowników anulowane.

Co zrobić aby odblokować konto, i szybko wyjaśnić sprawę. Czy jeśli sprawa zostanie wyjaśniona konto zostanie odblokowane, czy będzie można wznowić oferty wraz z uczestnikami aukcji ?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@emaxpl Za robienie zakupów z konta sprzedażowego nikt nigdy nie wisiał. Skoro Allegro dobrało Ci się do tyłka, to znaczy, że miało ku temu dobre powody. Oby nigdy nie odblokowali.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

emaxpl
#2 Obserwator#

Wredzia - czy nazwa twojego konta ma coś wspólnego z tym że jestes dla każdego wredna ? wszystkie sprawy można zawsze wyjaśnić pamiętaj.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@emaxpl, widzę, że prowadzisz z nami korespondencję mailową. Zachęcam Cię do utrzymania jej ciągłości, aby wyjaśnić sprawę.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

emaxpl
#2 Obserwator#

mr_oma, dziękuję tak, chcę wyjaśnić sprawę, natomiast szukam pomocy, do której również skierowano mnie do społeczności... jest trudny czas dla wszystkich dlatego nie jest dziwne że chce się sprawę szybko wyjaśnić, naprawić,  aby móc sprzedawać prawda ?

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@emaxpl  ja kupuje dużo z konta z którego sprzedaje i poki co nie mialem problemów. Staram sie tylko pilnowac pewnych zasad: staram sie nie kupować produktów z branży którą handluje a jeśli już musze to zrobić to takie transakcje zawsze doprowadzam do konca oraz nie wystawiam komentarza.

Wówczas nie ma żadnych przeslanek że albo działam na szkode konkurencji albo tez kogos wspieram komentarzami czy zakupami.

Póki co nie mialem żadnych problemów

oznacz moderatorów

emaxpl
#2 Obserwator#

nie dokonałem zakupu w celu wystawienia negatywnej opinii, i dlatego nie rozumiem działania allegro.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@emaxpl  byc może coś kupiles i nie opłaciłeś. A byc moze coś reklamowałes i zalożyłeś dyskusje. A być moze zamiast 5 gwiazdek dałeś 4  albo 3:) a ze produkt był z tej samej branży to mimo pozytywa sprzedawca odczuł że chcesz mu zaniżyc średnią.

Zresztą tam jest napisane: " ponieważ nasza weryfikacja wykazała składanie przez Ciebie ofert w transakcjach innych Użytkowników wyłącznie w celu zaszkodzenia, bez chęci finalizacji transakcji" - wiec  moze jakaś nieopłacona transakcja????Licytacja??

Napisałem Ci tylko co ja staram sie robić natomiast Twojego przypadku i przyczyny blokady nie znam. Tak jak juz napisała @mr_oma  musisz pisać mailowo z osobą która sie zajmuje Twoją sprawą. 

Mam nadzieje że uda Ci sie wszystko szybko wyjasnić . Powodzenia.

oznacz moderatorów

emaxpl
#2 Obserwator#

a może ktoś kupił coś u mnie, założył dyskusje i żąda wydania nowego towaru zatrzymując stary u siebie, a sprzedaż prowadzi na innym koncie w obawie że inni sprzedawcy mogą na nim przeprowadzać takie same eksperymenty ? czy to jest uczciwe i czy allegro zabezpiecza sprzedawców przed takimi praktykami ? dodam nie mam żadnej nie rozwiązanej dyskusji, ani nie opłaconego zakupu.

oznacz moderatorów