anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto po dyskusji z widmo-kontem

Darkhulk
#8 Zapaleniec#

Próbowałem zakupić jedną rzecz na Allegro lokalnie z oferty-ogłoszenia. Po trzech miesiącach czekania na odpowiedz i usunięcia oferty, bez informacji zwrotnej czy sprzedane/zrezygnowane, napisałem oburzony co myślę o takim wystawianiu ofert-widmo. 
Czy to jest adekwatne do blokowania a nie wysyłania wpierw ostrzeżenia przez allegro, że prowadzę nieregulaminowe dyskusje ?

Człowiek ma dość korzystania z tego serwisu 'Lokalnie' pełnego ofert które wiszą pół roku, ofert chińczyków gdzie nazwa jest inna, opis inny a zdjęcia inne i oczywiście brak odpowiedzi wyjaśniającej co jest sprzedawane.

Dodatkowo nie można wejść w profil sprzedawcy i zobaczyć czy ma jakiekolwiek opinie, czy loguje sie [czyli czy konto to nie bot-widmo].

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Darkhulk Cześć. Rozumiem, że mogłeś być zdenerwowany, ale wysyłanie tego rodzaju wiadomości (z licznymi wulgaryzmami, nawet nie będę tego tutaj przytaczać), które miały na celu wyłącznie obrazić sprzedającą, jest zupełnie niepotrzebne. Takich zachowań nie tolerujemy w naszym serwisie, dlatego Twoje konto zostało zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Darkhulk
#8 Zapaleniec#

Dwa słowa to liczne wulgaryzmy ? Od kiedy allegro to portal wychowawczo-moralny a nie sklep internetowy ?
Zamiast się zająć tymi ogłoszeniami, niemożliwością łączenia dwóch zakupionych ofert/przedmiotów od sprzedawcy to robicie tylko coraz więcej uprzykrzeń klientom. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Blokada za wystawienie opinii? na AL nie ma systemu komentarzy, a o powód blokady masz na mailu(jak masz blokadę).

oznacz moderatorów