anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia sms od DPD o nadaniu paczki

mirex2005
#12 Orędownik#

Powitać. Od poniedziałku zaczęliśmy dostawać smsy od DPD o nadaniu paczki do kupującego.

O treści:

Twoja przesyłka numer przesyłki do (imię i nazwisko) została nadana. Dziękujemy  DPD Polska

Czy ktoś się orientuje czy ta usługa jest dodatkowo płatna?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mirex2005 na ile znam DPD / aktualnie nie współpracuję / to powiem ,że opłata jest możliwa niemniej inni przewoźnicy opłaty nie naliczają .

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@mdrogeria ale te smsy zaczęły przychodzić od tego poniedziałku (13.02) nic nie włączaliśmy i przy nadawaniu też nic nie zaznaczaliśmy. Samo się odbiera.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mirex2005 pytaj DPD , osobiście podziękowałem im za współpracę jakiś czas temu  ,a powód ? ... znany powszechnie tu na Gadane .

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@mdrogeria a jest tu jakiś przedstawiciel z DPD tak samo jak z InPost czy DHL?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 @mirex2005 nie ma , ale może  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś wiedzą .... zaczekaj .

oznacz moderatorów

Foresta_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam podobny problem i nie wiem jak go rozwiązać. Pracownik allegro wysyła mnie do DPD, a DPD wysyła do allegro. Jak mogę wyłączyć usługę dostawania powiadomień 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zapewne okaże się w przyszłym miesiącu, jak zrobią wam doliczenie do rachunku.

 

Powiedzenia i szykujcie kasę 

oznacz moderatorów

Foresta_
#7 Wielbiciel#

Nie aktywowałem tego sam więc nie zamierzam pałacic. Nie widzę w dodatkowych opłatach żeby coś było naliczane ale męczą mnie te powiadomienia. 

oznacz moderatorów