anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

maszajankowska
#7 Wielbiciel#

Moje konto zostało zawieszone chyba z powodu pozostawienia komentarza "UWAGA! FIRMA ARES MEBLE USUWA NIEKORZYSTNE DLA SIEBIE KOMENTARZE NIEZADOWOLONYCH Z JAKOŚCI I OBSŁUGI KLIENTÓW, A POTEM BLOKUJE!!! Jeżeli nie chcecie stracić swój czas, zdrowie i pieniądze, UNIKAJCIE TEJ FIRMY SZEROKIM LUKIEM!!! Bardzo nieuczciwy sprzedawca, wysyłają uszkodzony towar i nie chce ponosić odpowiedzialności! kłamie na każdym kroku, aby się wybielić. DODZWONIĆ SIĘ POD NUMER [edycja] - GRANICZY Z CUDEM, NIKT NIE ODBIERA TELEFONU LUB ZBIJA POŁĄCZENIA. NIE POLECAM!"

Kupiłam kanapę od tego sprzedawce, mam zdjęcia oraz paragon, kanapa jest z 2 stron uszkodzona, sprzedawca poblokowal mnie wszędzie i nie odbiera telefonów. Liczyłam na pomoc ze strony Allegro, dla tego umieściłam ten komentarz, w którym nikogo nie obraziłam.

Nie wiem w jaki sposób naruszyłam regulamin Allegro, przyczyna nie została podana w mailu. Od 6,5 roku jestem użytkownikiem Allegro, ale takiego typu sprawę spotykam poraź pierzy. Nie dostałam żadnego upomnienia ani ostrzeżenia  ,  porostu konto zostało zawieszone, sprzedaż zablokowana, wszystkie moje aukcje usunięto.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@maszajankowska powtórzę - na koncie maszajankowska nie widzę żadnych ofert czy aukcji, które miałyby być usunięte w wyniku blokady. Nie widzę też żadnych zamówień w ostatnich miesiącach. Może te meble i ozdoby były sprzedawane z innego konta? Albo dawniej niż rok temu?

Jeżeli chodzi o ostrzeżenia - za każdym razem, gdy komentarz jest usuwany przez pracownika Allegro, autor komentarza otrzymuje wiadomość mailową w tej sprawie, którą należy traktować właśnie jako ostrzeżenie. W jej treści są podane szczegóły dotyczące usunięcia. Sprzedający nie mają w Allegro możliwości jednostronnego usuwania komentarzy/ocen.

Oczywiście, że jest możliwość zdjęcia blokady - w tej sprawie zachęcam do korespondencji mailowej z osobą, która blokadę założyła. Odpowiedni link znajdzie Pani w mailu informującym o blokadzie. Spodziewam się, że wymagana będzie przede wszystkim deklaracja znajomości naszych zasad.

Po zdjęciu blokady nie wystawiałbym też tego komentarza ponownie - w Allegro nie można oceniać zakupu mebla w ocenie dotyczącej zakupu poduszki.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

maszajankowska
#7 Wielbiciel#

maszajankowska_0-1642080056241.pngmaszajankowska_1-1642080090375.png

maszajankowska_2-1642080118401.png

Bardzo proszę skiny maila od Allegro (żadnego linku nie ma). Ze sprzedaż została zawieszona, a wszystkie aukcje usunieto

Skrin ze sprzedaż została zablokowana

Skrin z 5 grudnia-data ostatniej mojej sprzedaży

oznacz moderatorów

maszajankowska
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o odblokowanie sprzedaży na moim koncie.

oznacz moderatorów

maszajankowska
#7 Wielbiciel#

Wypełniałam formularz kontaktowy Allegro już chyba z 10 razy i cisza, nikt nie odpisuje. Tydzień czekam na odpowiedz. Dla czego? Jaki jest powód? Czy mógłby Pan mi pomoc?

oznacz moderatorów