anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawyzona prowizja od sprzedazy

accadia
#12 Orędownik#

Mialem nie robic **piiip**burzowego postu, ale sytuacja taka zdarza mi sie w w ciagu 3 m-cy drugi raz i stwierdzilem, ze im wiecej osob zacznie na to zwracac uwage i pisac do nich z OPR to moze w koncu to zmienia (ciekaw jestem ile razy nie wychwycilem tego bledu).

Kupujacy wybiera przedmiot A z kosztami wysylki, a nastepnie przedmiot B z kosztami wysylki. Nie dokonuje jednak za nie platnosci oddzielnie, lecz laczy je, oplaca razem i dodatkowo przysluguje mu Smart.

Naliczone prowizje:

- przedmiot A - od sprzedazy plus od kosztow wysylki

- przedmiot B - analogicznie jak wyzej

- prowizja od Smarta

Rzecz jasna za pierwszym razem musialem wszystko wytlumaczyc tak prost jak sie dalo, poniewaz pierwsza odpowiedz, jaka otrzymalem, byla, ze wszystko jest ok. Proponujac uzycie kalkulatora i policzenie wszystkiego na piechote przynioslo skutek lacznie z przeprosinami za ten blad... ktory nadal jak widac wystepuje.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@accadia dalej tego nie naprawili 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Tak to standard, sprzedawcy wychwycili to zaraz po wprowadzeniu "dobrej" zmiany, wprowadzającej prowizję również od kosztów wysyłki. Przygotuj sobie szablon i za każdym razem wysyłaj do Allegro wnioski o korektę zawyżonej prowizji. Ten kto się w tym połapie to zwrot różnicy dostanie, reszta to tylko nieczysty zysk Allegro.

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Czy dla was faktury jakie dostajecie od allegro są czytelne no co to znaczy In post opłata dodatkowa albo in post 0,99 nie jest to przyporządkowane do żadnej oferty nie ma numeru, kompletnie niczego czym możnaby się realnie podeprzeć jakieś gołe kwoty

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Otrzymalem wlasnie odpowiedz, ze takie sytuacje powinny byc z automatu rozliczane korekta na koniec miesiaca.

 

NO I TERAZ HIT!!!

Wybaczcie - ale mam wrazenie, ze czasami zatrudniacie przedszkolakow w tym swoim serwisie.

Pani Alicja z Allegro odpisala mi, aby podac jej przykladowy numer oferty, ktorej taka sytuacja dotyczy - TYLKO DO JASNEJ CIASNEJ - te dane wraz z nazwa kupujacego podalem w zgloszeniu w dedykowanym do tego polu. 


oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@accadia Widocznie czytanie ze zrozumieniem nie jest jej mocną stroną ,a co do tych ukrytych opłat na które nie zwracamy uwagi z braku czasu i wiary że nikt nie powinien nas tak rolować to masz dużo racji i każdy co dużo sporo towaru sprzedaje pewnie tego zaszczycił .

oznacz moderatorów