anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia ze znakiem producenta

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałem się dowiedzieć jak to w końcu jest z dodawaniem zdjęć ze znakiem producenta czy też z jego hologramem? wolno umieszczać takie zdjęcia czy też nie?

Z góry dziękuje za informacje

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Już pytałem o to samo 2 dni temu i nie otrzymałem odpowiedzi > chodziło o zdjęcia z katalogu producenta (z jego firmowym znakiem na produkcie)

oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak, z katalogu albo otrzymane od producenta w ofercie.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tommyvr6, możesz masz konkretny przykład, do którego mogę się odnieść? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

Dostałem ofertę wraz ze zdjęciami artykułów od producenta którymi zamierzam handlować, i tutaj jest pytanie, czy mogę zamieszczać na moich aukcjach te zdjęcia (które posiadają logotypy i hologramy marki producenta) czy też muszę wykonywać/zdobyć zdjęcia bez logotypów/hologramów abym mógł je umieścic?   

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tommyvr6na zdjęciu w galerii przedmiotu można umieścić logotyp marki/producenta towaru (także w formie znaku wodnego). Natomiast mogę odnieść się bezpośrednio do konkretnej oferty, jeśli ją podeślesz. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, a jest jakas opcja skontaktowac sie z Toba prv/czat lub telefonicznie?

oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

@mr_oma Dziękuję za informację, a jest jakas opcja skontaktowac sie z Toba prv/czat lub telefonicznie?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tommyvr6, niestety nie. 🙂 Pracuję na Gadane i to tu pomagam użytkownikom Allegro. 🙂 Jeśli chodzi o numer oferty możesz podać go tutaj - w tym wątku.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

Ofertę w rozumieniu przygotowanej na allegro jeszcze nie mam, mam na ten moment jedynie ofertę od dostawcy  i na ten moment weryfikuje co i jak mogę zrobić aby później nikt nie miał do mnie pretensji, ewentulanie abym uniknał spraw sądowych za bezprawne wykorzystanie znaku firmowego. A te informacje sa gdzieś zawarte w jednym miejscu, jakiś regulamin allegro abym mógł to zgłębić?

oznacz moderatorów

tommyvr6
#7 Wielbiciel#

@mr_oma Ofertę w rozumieniu przygotowanej na allegro jeszcze nie mam, mam na ten moment jedynie ofertę od dostawcy  i weryfikuje co i jak mogę zrobić aby później nikt nie miał do mnie pretensji, ewentulanie abym uniknał spraw sądowych za bezprawne wykorzystanie znaku firmowego. A te informacje sa gdzieś zawarte w jednym miejscu, jakiś regulamin allegro abym mógł to zgłębić?

oznacz moderatorów