anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy i rabaty a zwrot jednego produktu

AlePiesio
#13 Ambasador#

Witam. Jak to jest z tymi zestawami i rabatami na allegro, mam ustawione na aukcjach coś takiego:

Masz rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu

 

Rabatów na kolejną sztukę nie mam na aukcjach do kupienia ale mam za to ustawione zestawy dwóch produktów taniej np o 10zł.

Kupujący niestety często to wykorzystują, kupują zestaw dwóch produktów i zwracają jeden produkt z zestawu a drugi zostawiają no i  oczywiście mają taniej tą jedną sztukę którą zostawili sobie niż by kupili go bez zestawu.

Przy rabacie na drugą sztukę tego samego produktu mogę pomniejszyć kwote zwrotu o udzielonu rabat ale jak to się ma do zestawów ? W zestawach też jest rabat.

Czy w przypadku zwrotu jednego produktu z zestawu mam prawo pomniejszyć kwotę o udzielony rabat ? 

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio tak, jeśli taki zapisek (Masz rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu) znajduje się w Warunkach zwrotu, to zgodnie z prawem, jeśli kupujący odstąpi od umowy i straci rabat, to otrzymuje zwrot adekwatny do udzielonego rabatu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzięki. Mam jeszcze pytanie bo udostępniłem nową formę dostawy Allegro one box/zielony automat.

Zamówiłem przesyłkę bez podjazdu kuriera, czy mogę nadać tą przesyłkę w zielonym boxie allegro?

I który kod kreskowy z etykiety trzeba zeskanować bo są aż 3 na etykiecie ? 🙂 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio nie ma sprawy! Chodzi o przesyłkę z zamówienie nr b2c8da60-c634-11ed-ac33-dbd2c294c51d? Tak, możesz ją nadać w Allegro One Box, a należy skanować ten duży kod paskowy z etykiety (z numerem 1Z) 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Tak dokładnie o to zamówienie chodzi, dziękuję bardzo:) Ta forma dostawy jest darmowa dla sprzedającego, bez opłat za przesyłki smart tak? Czy wiadomo do kiedy jest bez opłat? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio ta opcja - Allegro One Box oraz Allegro One Punkt w ramach Smart! są darmowe dla sprzedającego. Nie jest to promocja, więc można odpowiedzieć, że będzie tak, aż do ewentualnych zmian, które mogą, ale nie muszą nastąpić 😉  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Super a czy jest godzina graniczna nadań w zielonym automacie żeby kurier tego samego dnia wyciągnął paczki? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Godzina graniczna zależy od kodu pocztowego. Możesz ją sprawdzić tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów