anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszanie błędów w produkcie - brak działań Allegro

hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W dniu 28.07.2022 zgłosiliśmy zmiany w katalogu produktów i od tamtej pory cisza. Minął prawie tydzień więc gdzie te maksymalnie 2 dni od zgłoszenia do poprawienia parametrów produktyzacji o których moderatorzy wypowiadali się w jakimś wątku? Skoro przez tyle czasu nie możecie zmienić prostych parametrów to jak ta produktyzacja z wymogiem 100% powiązanych produktów ma niby działać?

Zgłoszenie dotyczyło produktu z oferty o numerze 12348482071

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@mr_oma 
A wyjaśnisz mi co poprawiliście bo ja nadal widzę wszystko tak jak było, brak nazwy koloru w nazwie z produktyzacji oraz błędną gramaturę 😛

W dalszym ciągu do produktu podpięte są kody ean wersji 21g oraz 14g.

oznacz moderatorów

cocoSpa
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry , prosze o pomoc, mam kolo 600 aukcji na których jest sprzedaż, a nie mogę tych aukcji produktywizować bo kategorie sa inne niż w produktyzacji, a minęło za duzo czasu zebym mogla sama zmienic kategorie. Jak przesyłam listę produktów do konsultantów allegro Dominika Górecka, Dawid Malerz, Klaudia Swierczek, Patrycja Koralewska, itp z prosba o zmiane kategori wg kodow ean to mnie zbywaja i nie mam zadnej pomocy, automatycznie allegro tez samo nie chce produktyzowac aukcji , to co mam robic ? bo jestem w potrzasku , z gory dziekuej

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@cocoSpa masz się cieszyć, że allegro działa tak wspaniale

mi allegro nie zmieniło/poprawiło żadnej zgłoszonej oferty

oznacz moderatorów