anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszanie niewłaściwych miniaturek

Client:47295977
#11 Animator#

Jak zgłosić hurtowo nieprawidłowe miniaturki? Sprzedawca ma prawie 200 ofert.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Podaj w zgłoszeniu link do wszystkich ofert.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47295977 bardzo dziękujemy za Twoje zgłoszenie! Tak jak napisaliśmy w wiadomości - część ofert została zakończona, Sprzedający otrzymał także odpowiednie upomnienie i jest zobowiązany do pilnej poprawy.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

nie ma sensu - mam kilkanaście karkołomnych rozmów z tymi pseudo pracownikami i za każdym razem mam dość - jak grochem o ścianę

odpowiedzi typu ctrl+c ctrl+v, oni swoje a ja swoje
wskazuje konkretnych użytkowników którzy rażąco łamią regulamin tym samym oszukują innych sprzedawców a oni odpisują tak że ręce opadają:

"Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. W zależności od rodzaju i skali naruszeń możemy podjąć różne działania wobec nieregulaminowych ofert. Od upomnienia poprzez zastopowanie/usunięcie oferty, a kończąc na blokadzie konta. W zależności od różnych czynników np. historii konta, kontaktu ze sprzedającym czy stopnia naruszenia podejmujemy stosowne działania.

Dajemy szansę na poprawę - jeśli Sprzedający nie zacznie dostosowywać ofert do obowiązujących standardów, podejmiemy bardziej radykalne kroki. "

Co to jest ? kilkanaście miesięcy to mało aby zmienić miniaturki ?, po drugie co oni tam robią ? pracują ? NIE - walą w ..... 

Brak słów na tą badziewną firmę

oznacz moderatorów