anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zlecenie odbioru Inpost a kolejne paczki

Janirka
#12 Orędownik#

Hej, mam pytanie raczej czysto "etyczne" 😉

Codziennie, do godziny 10:00 tworzę zlecenia na odbiór paczek przez kuriera Inpost. Po tym czasie, wpadają kolejne zamówienia, i zdarza się że mam zaledwie 2-3 paczki dodatkowe, przy których wybieram opcję "utworzę zlecenie odbioru", ale nie zamawiam już kuriera. Kurier zawsze przesyłki odbiera, ale zwykle się z nim mijam żeby go o to podpytać. Więc teraz moje pytanie, czy liczy się to pierwsze zamówienie kuriera i ilość zadeklarowanych paczek w zleceniu? Czy kurier robi mi przysługę zabierając te nadprogramowe (bez zlecenia) czy nie ma to w ogóle znaczenia i liczy się jedno zlecenie? Bo sama nie wiem, czy to kurierska przysługa czy normalna praktyka? 🙂 

Z góry dzięki po stokroć!

_______
Kamila
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Janirka nie ma to znaczenia że w zleceniu masz 10 a on zabierze 30 paczek 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 Janirka jeśli jest 5 paczek lub więcej w zleceniu kuriera masz bezpłatnie , a ile odbierze nie ma to najmniejszego znaczenia , ważne jest aby bylo mnimum 5 

oznacz moderatorów

Michal_Bydg
#1 Nowicjusz#

Hej!

podbiję do pytania.

Generuję zlecenie odbioru na powiedzmy 5 paczek z allegro. Czy do tego mogę dołożyć "moje" przesyłki, powiedzmy 2-3 (ze sprzedaży w innych serwisach)? Czy na "inne" paczki muszę mieć drugie zlecenie odbioru?

pozdrawiam!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Michal_Bydg najlepiej zapytaj kuriera , ale podejrzewam , że problemu nie będzie .

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Nie musisz, odbierze je kurier bez problemu. Oni mają płacone za każdą przesyłkę nie ważne skąd opłaconą (w sensie czy broker czy allegro) im to rybka im wiecej tym wiecej $ dla kuriera.

oznacz moderatorów