anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana Allegro Pocztex 48 na Pocztex 2.0

MAMY ROZWIĄZANIE!
Czytajnikpl
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj Allegro Pocztex 48 zmieniło się na Pocztex 2.0 w związku z tym zmieniły się moje ceny za wysyłkę (mam teraz od 14 do 34 pln za paczkę w zależności od gabarytu) na Allegro nie dalej widnieje usługa Allegro Pocztex 48 za którą mogę maksymalnie liczyć klientowi 11,99. Jak podeszliście do tego tematu? Usuwacie tą usługę dostawy czy negocjujecie z Pocztą aby zmienili cennik?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@Czytajnikpl  kurier 48 jest wygaszany i zastępuje go Pocztex 2.0 jak nadajesz przez allegro z poprawnym mailem masz taką cenę jak allegro wynegocjowało i doliczą Ci do rachunku, a jak chcesz nadawać na własnej umowie to nie zaznaczaj Allegro tylko poniżej masz zwykłe wysyłki a dostawie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Czytajnikpl
#8 Zapaleniec#

ale w Allegro nie ma usługi Pocztex 2.0 i muszę w Elektronicznym Nadawcy wszystkie przesyłki zakupione przez klientów przez Allegro Kurier 48 edytować na Pocztex 2.0 i wprowadzić jeszcze kilka kliknięć co jest przy mojej skali mega czasochłonne - można to jakoś uprościć?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Czytajnikpl zerknąłem na Twoje konto, jak importujesz lub nadajesz przez allegro nic się nie zmieni dla Ciebie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów