anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ceny a opłata za wystawienie

1645
#7 Wielbiciel#

Czy zmiana ceny oferty w trwającej ofercie w kategorii Antyki i kolekcje dokonana przez sprzedającego powoduje zmianę numeru oferty i ponowne naliczenie opłaty za wystawienie ? Jeśli tak, to z czego to wynika, jeśli nie to z czego to wynika ? Allegro nalicza opłaty "za wystawienie" po każdej zmianie ceny a nie po 10 dniach dla tej samej oferty.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1645, przepraszam Cię za czas odpowiedzi na pytanie. Czy możesz podać numer tej oferty?

Jeśli oferta była tylko edytowana, nie powinien zmienić się jej numer. Cykliczna opłata powinna naliczyć się po 10 dniach. Natomiast jeśli stało się inaczej, potrzebowałabym numeru tej oferty, aby to zweryfikować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

1645
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, taką informację dostałem od konsultanta Allegro na moje zgłoszenie dotyczące serii ofert. Zgłoszenie ma numer 26693584 a dotyczy kilkunastu ofert, m.in. 12500998167, 12501012966, 12501005094, 12501023030, 12501008291. Obecnie do czasu wyjaśnienia sprawy ofert tych nie wznawiam. Treść odpowiedzi konsultanta z dnia 18.10.2022:

Dziękuje za wiadomość.

Wystawienie oferty w kategorii 'Kolekcja i Sztuka' wiąże się z opłatami, 5gr za 10dni. Oferta jest unikalna, jeżeli występuje pod określonym numerem - w przypadku jego zmiany, która może być spowodowana zmianą ceny opłata będzie naliczana ponownie na 10 dni.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak dokładniej to 5 groszy za wystawienie jest tylko dla tanich pozycji do 50 zł ,a czym przedmiot droższy to kwota za wystawienie wyższa (max.2,50 zł) i co 10 dni te kwoty są pobierane za wznawianie.

oznacz moderatorów

1645
#7 Wielbiciel#

Tak, kwoty się zmieniają ale problem dotyczy tego, że Allegro pobiera tę opłatę nie co 10 dni a przy edycji oferty (w trakcie tych 10 dni) np. poprzez zmianę jej ceny , np. z 10 zł na 8 zł. Za taką zmianę naliczono mi 0,05 zł opłaty. A według mnie takiej opłaty być nie powinno.

oznacz moderatorów