anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana wielkośći paczki nie wysłanej z A na B brak darmowej wysyłki

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Witam inpost informuje nas ze przy zmianie zatwierdzonej paczki z A na B pobiera oplate 14 zł paczka nie jest juz darmowa czy ktoś spotkał sie z czyms takim ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2

"Cztery książki zawsze się mieszczą w gabarycie A." - tak sobie myślę, że "Mroczna Wieża" by się z tym nie zgodziła😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

Nawet nie wiesz, jak celnie trafiłeś.

Właśnie czytam jednotomowe wydanie "Bastionu".

O ja gupia baba!

😂🤣😂🤣

Teraz idę po chusteczki, bo zaplułam monitor.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Przecież wiem, właśnie mi napisałaś🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

Próbowałeś reklamować tak z ciekawości?

Skrytka się otworzyła, Ty zamknąłeś, "przesyłka w paczkomacie" - ale bądź co bądź usługa nie jest wykonana.

Nie jestem zasadnicza, tylko ciekawska. I bardzo mnie gnębi, skąd te 14 złotych. Ani to gabaryt B poza Allegro nadany, ani cokolwiek innego. Ni przypiął, ni przyłatał.

A może awaria systemu? Mój paczkomat uraczył mnie dziś DOS-em, więc wszystko jest możliwe.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2 To jest post @SanexHurtowBHP  i to on twierdzi że wyskakuje mu 14pln-ów.

Mi wychodzi normalnie 8,99 i też staram się dowiedzieć skąd to 14.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

No przecież wiem. Dlatego napisałam, co zrobiłam i jakie to dało efekty. Jeśli identyczne działania dają różny skutek, to podejrzewam błąd w oprogramowaniu. Ale tego się bez reklamacji nie dowiemy.

Reklamowanie niewykonanej usługi to odrębny temat, ale po co mnożyć wątki?

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

na infolini powiedzili mi ze według cennnika inpost muszę złożycz reklamcje na te paczki ponownie wygenerowane które miały być za darmo  ,bedę mial fv to zobacze za ile sa te paczki jak bedą to liczyć po za allegro to na pewno kwota nie będzie 8,99 zł.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@SanexHurtowBHP 

Myślę, że w systemie InPostu dowiesz się szybciej - jeśli reklamacja zostanie uznana, powinni zwrócić kasę na Twój rachunek w InPost na poczet przyszłych przesyłek.

System nie jest doskonały. Ja od dwóch tygodni mam wpisaną przesyłkę w gabarycie "D" (poważnie!), małą kopertę zawierającą jedną cienką książeczkę. I czekam cierpliwie, co z tego wyniknie.

oznacz moderatorów

Maxsklep24
#9 Pomysłodawca#

Inpost szuka każdej okazji do zdarcia kasy.  Można odnieść wrażenie , że sprzedali się do Allegro jak tanie **piiip**i i teraz ekonomicznie dołują .

Dlatego co chwila w Inposcie dopłaty.

Tak to jest jak pazerność rozum odbierze

oznacz moderatorów