anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w produkcie - katalog etc.

nalla_pl
#8 Zapaleniec#

To co się dzieje jeśli chodzi o dodawanie produktów do katalogu i późniejsze zmiany w produkcie to jakiś koszmar.

Wystawiam produkt na sprzedaż, wiążę z istniejącym produktem w katalogu i jest ok. Po jakimś czasie pojawia się problem i jest informacja - zobacz zmiany w produkcie. No to klik i nie widzę żadnej różnicy mojego produktu w stosunku do niby zmian. Nawet wystawienie produktu od nowa i powiązanie z zaktualizowanym produktem nie pomaga. 

Moją propozycją zmiany w portalu jest to aby sprzedający otrzymywał informację dokładnie jaka zmiana została wprowadzona z możliwością zatwierdzenia : - potwierdź / odrzuć zmianę . Potwierdzenie skutkuje automatyczną aktualizacją przedmiotu.   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy da się coś z tym zrobić ?

Przykładowe przedmioty z problemem jw. :  12656938428 , 12348199185 , 12348165562

Szanujmy się, szkoda czasu na siedzenie i kombinowanie jeśli można coś zrobić w prosty sposób. Dziś zmarnowane 2 godziny bez żadnego efektu !

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nalla_pl tak to powinno działać - "Przejdź do zakładki Mój asortyment. Wpisz w wyszukiwarce numery ofert z powiadomienia. Przy odpowiedniej ofercie kliknij [edytuj]. Przeniesiemy Cię do formularza wystawiania i wyświetlimy parametry, które zmieniliśmy". Tak się dzieje przy zmianie produktów podtsawowych, rozumiem, że w przypadku tych ofert nie było podkreślone co zostało zmienione. Czy możesz przesłać zrzut ekranu z tego momentu: "zobacz zmiany w produkcie. No to klik i nie widzę żadnej różnicy". 
Sprawdziłam i w podanych przez Ciebie produktach powiązanych z ofertami były pewne zmiany, np. zostało usunięte zdjęcie, ale nie dotyczyło to parametrów podstawowych, abym mogła to skonsultować potrzebowałabym zrzut ekranu, który obrazuje problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów