anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęło około 300 wystawionych ofert

TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

Witam. Przedwczoraj miałam 2600 wystawionych ofert a wczoraj było ich już tylko 2300 pomimo tego ,że sprzedało się zaledwie 8 sztuk . Bardzo proszę o podpowiedż co mogło się stać z tymi ofertami . Nie jestem nawet w stanie zweryfikować jakich przedmiotów brakuje , ponieważ są to pojedyncze ciuszki.  Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Znikły ? A może są w zakończonych ,sprawdź czy tam ich nie ma .Mogła część aukcji być wystawiona bez automatycznego wznawiania lub niektóre zostały usunięte ze względu na złamanie regulaminu.

oznacz moderatorów

TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

Złamania regulaminu na pewno nie było , wszystkie aukcje miały automatyczne wznowie . Prowadzę działalność na allegro ponad 7 lat i jeszcze nigdy nie miałam takiego przypadku . Z całą pewnością musi to być inna przyczyna  i tu jest problem ,ponieważ nie mam pojęcia jaka 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TargowiskoMody nie widzę żadnej informacji na temat zakończonych przez nas ofert, dlatego sprawdź proszę w zakładce Mój asortyment (zaznaczając filtr "zakończone") jakie to były oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

W tej zakładce mam zakończonych 12 sztuk  w dniu wczorajszy a powinno być  314  sztuk uwzględniają 8 sprzedanych ciuszków 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TargowiskoMody dziękuję za wiadomość! Konsultuję tą sprawę, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TargowiskoMody potwierdzam, że zakończenie ofert nie było wykonane po naszej stronie, bez numeru chociaż jednej z zakończonych ofert nie możemy sprawdzić dokładnie co się stało, jednak najczęściej powodem takich sytuacji są programy którym wcześniej Sprzedający dają uprawnienia do edycji ofert. Czy korzystasz z jakiegoś narzędzia do zarządzania sprzedażą?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

Witam . Już dostałam odp. . Nie były uzupełnione parametry . Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TargowiskoMody dziękuję za wiadomość! Cieszę się, że udało się rozwiązać problem.
Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów