anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostaw paczkę w Żabce

PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie do Allegro, czy moglibyście wprowadzić do opcji dostaw usługę "Zostaw paczkę w Żabce". Dowiedzialem się o niej przypadkowo przegladając internet. Działa od lipca tego roku i jest alternatywą dla odbiorów osobistych. Mnie bardzo ta opcja by się przydała bo na odbiory osobiste nie mam się czasu umawiać a kupujący  dość często o nie pytają. Usługa kosztuje 0,99 zł. Paczkę do 10 kg zostawia się w Żabce a odbiorca ma 2 dni na jej odebranie. Można by taką opcję wprowadzić do ustawień dostawy tak aby sprzedawca mógł ustawic w ktorych Żabkach chce zostawić przesyłkę z opłatą 0,99 zł pobieraną przez Żabkę.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zaawansowany sprzedawca a nie wie o co chodzi?😁

oznacz moderatorów

PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

No nie , chociaz podobno jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze 🙂

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

Przecież jest tak opcja, dostawa do punktów Żabka, ale nie każdy sprzedający ma to w swojej ofercie. Szukaj takich, co to mają. I nie płaci się żadnej dodatkowej opłaty za odbiór, to już rozlicza Allegro z Żabką.

oznacz moderatorów

PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Ja pisze jako sprzedajacy a nie jako kupujący. Dostawa do punktow Żabka to zupelnie co innego niż oferta Żabki "Zostaw paczkę w Żabce". Dostawa do punktow Żabka polega na tym że kupujący np z Łodzi wybiera sobie u mnie jako sprzedawcy z Krakowa dostawę do Żabki. Wówczas ja nadaję paczkę w Żabce w Krakowie a kupujący odbiera ja sobie w Żabce w Łodzi. Koszt dostawy 8,99 zł.

"Zostaw paczkę w Żabce" jest jakby odbiorem osobistym z opłatą 0,99 zł. Polega na tym że ja zanoszę paczkę do Żabki która jest blisko mnie, paczka nigdzie nie wędruje tylko czeka w sprzedawcy w tej Żabce w której ją zostawiłem, a kupujący który jest z mojego miasta przyjeżdża do tej Żabki w ktorej zostawiłem paczkę i sobie ją odbiera do 2 dni. Żabka pobiera za to opłatę 0,99 zł. Ja nie mam możliwości umawiać się z kupującymi na odbiory osobiste bezpośrednio ode mnie a wielu o to pyta więc myśle ze za niespełna 1 zł wielu chętnie odebrałoby sobie osobiście zakupione przedmioty z Żabki.

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A ilu sprzedających ma taką "Żabkę za rogiem"- bardzo niewielu. Jaki profesjonalny i duży  sprzedawca z tego skorzysta? - żaden. Nawet nie duży - wystarczy kilkadziesiąt przesyłek dziennie . Wystarczy, że na PP muszę paczki zawozić. A jeszcze do Żabek? I gdzie jeszcze?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@maxr01 nie mierz wszystkich swoją miarą, przecież nie było by to obligatoryjne, każdy sprzedawca, który chce mógłby sobie to ustawić. Też miewam zapytania o odbiór osobisty i odmawiam, bo po pierwsze nie będę umawiał się na spotkanie z klientem dla produktu za kilkanaście złotych, a po drugie nie życzę sobie by pałętał się po mieszkaniu. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Fakt - pewnie błędnie zakładam, że każdy sprzedawca ma firmę ze sklepem stacjonarnym.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów