anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zuchwała kradzież (czyt. Prowizja) - Kiedy?

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak się zastanawiam, jaki jest cel zabierania (używam słowa zabieranie, bo nie oddajemy jej raczej z własnej woli) prowizji od sprzedaży, zaraz po zakupie..

Prowizja powinna być zabierana w momencie, kiedy status zamówienia zmieni się na OPŁACONO, inaczej to bez sensu.

Oczywiście, jest opcja odbioru osobistego, wtedy prowizja może być zabierana w tym samym momencie, kiedy kupujący taką wybierze (lub po 7 dniach, jeśli nie ma podstawy by jej nie zabrać).

No i.. prowizja mogłaby być poprostu zabierana  automatycznie, ze skarbonki Allegro Finanse, zamiast oczekiwać wpłat na oddzielne konto obsługowe.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte w związku z tym wprowadzamy nowy system rabatu od transakcji 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Który jest beznadziejny dla małych sprzedawców.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@cloudcloud, która nadal będzie naliczana od razu po klinięciu KUP TERAZ lub wygraniu licytacji. To trzeba zrobić od drugiej strony (nie naliczać jej od razu), a nie trzymać się zwrotów prowizji.

oznacz moderatorów

kaja85maj
#7 Wielbiciel#

Zostałam okradziona

nr 8999732475

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kaja85maj  Tu poszukaj i napisz do niego i poproś albo o natychmiastową wysyłkę towaru, albo o natychmiastowy zwrot pieniędzy. Allegro ma wgląd w tę dyskusję, więc Ci pomoże.

https://allegro.pl/dyskusje/kupujacy

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kaja85maj dobrze byłoby, gdybyś podała nieco więcej szczegółów, poza tym @WREDZIA-W1 dobrze radzi 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

" w związku z tym wprowadzamy nowy system rabatu od transakcji "

@cloudcloud, czyli proponujecie zastąpienie kotleta herbatą. Odpowiedzi Allegro na sugestie użytkowników niemal zawsze są w tym stylu. Czytaj: całkowicie chybione.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Patryk0701 NIE MIAŁEŚ PRZYPADKU JAK WCHODZI CI ZAKUP , PŁATNOŚĆ NP ,, M-BANK,, I PO PARU MINUTACH DOSTAJESZ WIADOMOŚĆ , PROSZĘ O NUMER KONTA KUPIŁAN TO TO I TO

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

niee 🙂 ja jestem prywaciarzem, ludzie najczęściej biorą 1-2 rzeczy ode mnie 😛

oznacz moderatorów