anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot część zamówienia nadużycie programu Smart.

kolekcjonerstw
#10 Popularyzator#

Kolejny cwaniak na allegro zamówił 6 baterii do komorki po 11zl. Zwrócił 5 zapewne po to żeby mieć darmową wysyłkę. Odmówiłem zwrotu pieniędzy ze względu na to że produkt to bateria. Z tego co się orientuję to mam prawo odmówić zwrotu pieniędzy za tego typu produkt. Kupujący odesłał mimo mojej odmowy. Co teraz? To że dostanę negatywa to już biorę na klatę. Mam po prostu dość takich cwaniaków.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw ograniczyłeś prawo do zwrotu w ofercie ?

oznacz moderatorów

kolekcjonerstw
#10 Popularyzator#

Co to znaczy czy ograniczyłem prawo?.  Ja nie ustalam prawa. Takie mamy prawo w PL. Czy w każdej ofercie muszę o tym informować? To trochę bez sensu. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw Prawo stanowi, że jeśli nie powiadomisz kupującego o ograniczeniu prawa do zwrotu to to ograniczenie nie ma zastosowania.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw to znaczy czy w zwrotach masz informację o ograniczonym zwrocie ?

Ograniczenie prawa do odstąpienia
Nie możesz odstąpić od umowy, jeśli kupisz produkt higieniczny w zapieczętowanym opakowaniu i je otworzysz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw Taką informację umieszczasz raz w zakładce "zwroty" > na stałe.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw Malo że dostaniesz negatywa to możesz mieć więcej problemów, nie masz żadnego zapisu wzmianki o ograniczonym zwrocie, więc zwracaj szybko kasę i do następnych ofert dopisz to "o ograniczonym zwrocie".ale zrobisz jak uważasz.

oznacz moderatorów