anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywne komentarze od kupujących z Czech z niewiadomych przyczyn

Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

 Dzień dobry,

 jeden kupujący z Czech wystawił nam wczoraj negatywną ocenę bez komentarza i dodając 5 gwiazdek do obsługi kupującego i zgodności z opisem. Jestem prawie pewien, że ten kupujący pomylił się i chciał wystawić pozytywny komentarz. Niestety z powodu bariery językowej nie mam jak do zadzwonić i się z nim porozumieć. Klient nie odpisuje na SMS i wiadomości e-mail. Nie wiem z czego to wynika ale kupujący z Czech bardzo często nie odpisują na e-maile i wiadomości.

Mam na Allegro dwa konta na których przez kilka lat miałem 100% pozytywnych komentarzy. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, dwóch klientów z Czech wystawiło mi negatywną ocenę bez komentarza i oboje nie odpisują na wiadomości. 

Co można z tym zrobić? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Aktualnie jedyne rozwiązanie jakie widzę to zrezygnowanie ze sprzedaży w Czechach. Taki jeden negatywny komentarz nie jest warty nawet kilkuset złotych zarobku. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż w Czechach ruszyła dopiero pół roku temu i z czasem będzie coraz większa jestem prawie pewien, że będę miał coraz więcej negatywnych komentarzy z niewiadomych przyczyn i bez możliwości konsultacji z kupującym. Ogólnie uważam, że sekcja komentarzy powinna być oddzielna dla rynku polskiego i czeskiego.

Proszę odnieść się do wszystkich przemyśleń którymi podzieliłem się w tej wiadomości. Odwlekam dyskusję i Z góry dziękuję za aktywność.

Pozdrawiam Rafał.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli wystawił 5 gwiazdek i zaznaczył "nie polecam" to jest duża szansa by allegro taką opinię usunęło jako błąd. Sam kiedyś tak miałem i nie było problemu z jego usunięciem.

oznacz moderatorów

Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście Allegro usunęło komentarz. Ale temat nadal jest otwarty do dyskusji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cookie___Monster w takim przypadku, gdy ocena wskazuje na pomyłkę kupującego, jak zauważyłeś, usuwamy ocenę. Jeśli chodzi o Twoją sugestię dotyczącą rozdzielenia ocen ze względu na rynek sprzedaży, to możesz zgłosić to tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów