anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot dla klienta z Allegro Protect.

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Witam, klient zakupił urządzenie bezpośrednio do swojej działalności  na FV

po prawie 3 miesiącach założył dyskusję, że urządzenie nie działa prawidłowo

Jako że nie zakupił na FV poleciłem mu serwis producenta gdzie gwarancja została uznana ( od nas domagał się wymiany na nową), dzwoniłem na serwis czekają na części jeszcze około półtora tygodnia.

 

Poinformowałem go że po naprawie sprzęt będzie 100% wartościowy 

dostałem taką wiadomość w dyskusji od allegro :

Jeśli problem został rozwiązany, zakończ Dyskusję. Jeśli nie - możesz poprosić nas o pomoc, albo oznaczyć Dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Allegro Protect.” 

no to jak zgłosi jako nierozwiązaną to dostanie kasę i urządzenie a mnie obciążą kosztami  ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra to boty piszą głupoty. Allegro mogło by te boty lepiej zaprogramować. Bo nawet jak sprawa jest pomyślnie rozwiązana i kupujący nie zakończy dyskusji to i tak otrzymuje taki komunikat.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

czyli się nie przejmować i czekać ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przejmować się, ale napisz w dyskusji że czekasz na rozstrzygnięcie od serwisu, albo jakby mieli wypłacić to będą pytać.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

odpisać coś takiego  : 

Kontaktowałem się z serwisem, sprzęt zostanie naprawiony i odesłany w najbliższych dniach ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra myślę, że tak. Chyba, że trafiłeś na jakiegoś "uczciwego" kupującego. Ale jak masz potwierdzenie, że sprzęt będzie naprawiony to niema co się obawiać.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Dodał numer sprawy serwisu więc można sprawdzić 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra NIE CZEKAJ !!! tylko odrzucaj reklamację BO ! klient nie jest konsumentem i reklamacja nie została złożona w odpowiednim miejscu , jesli tego nie zrobisz wypłacą rekompensatę i doliczą Ci do rachunku !!!!

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

@mdrogeria 13 czerwca mu odpisałem :

Witam, odesłał Pan na serwis gwarancyjny bezpośrednio do serwisu \. To nie jest Nasz serwis. Zakupił Pan Urządzenie nie jako konsument więc nie może Pan skorzystać z Rękojmi. (Rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców w zakresie dopuszczalnym przez prawo- zgodnie z Pańskim PKD wskazuję wykorzystanie w celach zawodowych.) 

 

Myśle że można to uznać za odrzucenie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra lepiej napisz to w dyskusji jednoznacznie ze słowem ,, odrzucona ,, bo ..... hmmm.. .nie napiszę bo znowu ocenzurują .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra napisz !!! ... zaraz to ocenzurują , ale dla Twojego dobra napiszę -- ludzie czy booty obsługujący dyskusję zwykle nie czytają lub nie rozumieją tego co czytają  ,kończy się to rekompensatą dla klienta i większym saldem za usługi allegro  dla sprzedawcy .

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Ze względu iż nie miał Prawa Pan do reklamacji podstawie rękojmi została ona odrzucona, serwis załatwi sprawę już na dniach

 

coś takiego napisałem 

oznacz moderatorów