anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot od firmy-tej samej branży

Stal-Mag
#1 Nowicjusz#

Witam, kupujacy zakupił ode mnie maszynę którą wyprodukował na fakturę Vat. Po zakupie zauważyłem, że robi to praktycznie to samo wiec moją maszynę kupił w celu zeżnięcia i robienia takiej samej. Dzis dostał maszynę za pobraniem i połtora h od otwarcia napisał że jest niezgodna z opisem (jest zgodna z opisem) i ze nie spełnia jego wymagań i w poniedziałek zwróci poprzez formularz allegro. Czy musze uwzgledniać taki zwrot w tej sytuacji? 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

RED
#21 Demiurg#

ODPISZ

zwrot towaru w trybie poprostu jest niemożliwy to nie była sprzedaż

konsumencka - przesyłka nie zostanie odebrana

prosimy o złożenie reklamacji przed wysyłką towaru

oznacz moderatorów

anastazja567
#8 Zapaleniec#

ok tak napisałam. Odpisał że mam czas do jutra inaczej wystawi negatywa i powiadomi allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anastazja567  nie szkoda Ci ci czasu ? Przyjmij zwrot zrób korektę i zajmij się innymi klientami 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Ale maszyna została zarżnięta, chciałbyś taką dostać używaną? 🤣

oznacz moderatorów

anastazja567
#8 Zapaleniec#

Proszę o wstrzymanie sie osób z **piip** w głowie od zabierania głosu w mojej sprawie.

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@anastazja567 jeszcze raz przeczytaj swój pierwszy post i zrozumiesz, dlaczego się z ciebie śmieją, zamiast wyzywać osoby na forum. Oczekujesz pomocy, a zachowujesz się jak prostak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@myslenie-szkodzi Post napisany w sposób bardzo"emocjonalny", mało zrozumiały, nie był opatentowany to "zerżnął".

oznacz moderatorów

anastazja567
#8 Zapaleniec#

Dziekuję za wypowiedz osobom które faktycznie chciały mi pomoc, udało mi się dzięki Wam sprawę załatwić pozytywnie. Było to dla mnie wyjątkowo ważne i stresujące.

[edycja] 

Wątek zamykam.

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@anastazja567 okej, dzięki tej odpowiedzi wiem o tobie wszystko 😄 jeśli tak odpowiadasz klientom, to życzę sukcesów!

oznacz moderatorów