anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy kupującemu

mrudzin
#7 Wielbiciel#

Klient kupił towar na mojej aukcji i zapłacił pieniądze. Zadzwonił jednak z prośbą i wytłumaczeniem że chce się wycofać. Przy moich płatnościach miałem opcję zwróć pieniądze co zresztą kliknąłem. Dostałem informację że zwróciłem mu pieniądze z numerem aukcji. Niestety klient nie dsotał żadnej informacji ani zwrotu. U mnie w płatnościach operacja ma status w trakcie.  Jak długo przelewane są pieniądze na konto klienta. Sytuacja miała miejsce 24.02 a jest juz 26.02

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

goliatt
#9 Pomysłodawca#

A masz środki na allegro finanse? Jeżeli je wypłaciłeś i saldo 0 to zwrot nie dojdzie do skutku.

oznacz moderatorów

Rafalm_77
#7 Wielbiciel#

Witam, ja właśnie dostałem zwrot pieniędzy na allegro finanse. Jest możliwość przelania tych pieniędzy na swoje konto bankowe lub ponowne zakupy na allegro? Problem polega na tym że nie wiem jak to zrobić... Jeśli mógłbym prosić o pomoc to bardzo proszę... Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rafalm_77 Możesz wypłacić te pieniądze na swoje konto bankowe, w tym celu przejdź do zakładki Ustawienia wypłatPamiętaj, że jeśli wypłacasz środki pierwszy raz, musisz aktywować usługę PayU za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach Allegro.

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:76335359
#7 Wielbiciel#

Na Allegro Finanse mam wpłatę od kupującego (kwota nie pojawiła się na moim rachunku bankowym). Dokonałam zwrotu tej kwoty kupującemu, zwrot jest widoczny ale nie dostałam ani powiadomienia mailem ani kupujący nie otrzymał pieniędzy na konto. Co mam teraz zrobić?

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:76335359, założyć nowy temat i zapytać, ten już jest mało aktywny 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:76335359 Teraz musisz poczekać, kupujący otrzyma pieniądze najpóźniej po 3 dniach roboczych.

oznacz moderatorów